Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinalok rosszul? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalok rosszul? Mit kene mashogy csinalni? Minden unnep veszekedessel telik..

Figyelt kérdés
mert a ferjem allandoan nyavog, hogy minek ezt venni, azt venni, unnepi kajat csinalni. Pedig semmmi flancolas nincs, vettem ma 5 db csokitojast meg egy csokinyuszit. Mindenert puffog, karacsonykor detto. Total elveszi mindig a kedvem a keszuledestol, unnepre hangolodastol. Evek ota. A kisfiam kedveert sokaig megoriztem a hidegverem, de most elfogyott a turelmem, minek torjem en magam. Sztrajkolok. Csak igy meg a gyerekkel cseszek ki. Hol itt a jo megoldas?

2015. ápr. 4. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt hozzámentél, akkor is ilyen volt?
2015. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hat ilyen viragot szakitottal, ezen mar nem hiszem, hogy tudsz valtoztatni. Nem erdeklik az unnepek, de gondolom, ez regebben is igy volt!?
2015. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pénz közös, vagy külön kasszán vagytok? Ha neked van kereseted, akkor abból miért ne vehetnél csokitojásokat. Ha ő utál vásárolni, akkor ne vele menj, hanem nélküle vedd meg. Ha nem akar ünnepi kaját, adj neki holnap tökfőzeléket. De magadnak és gyereknek vegyél külön sonkát, de mondd meg neki, hogy ő abból nem ehet.
2015. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő egyszerűen csak utálja az ünnepeket. Illetve az ünnepekkel járó egyéb dolgokat. És az tetszene neki, ha nem törődnél az ünneppel. Egyébként ismerős ez az érzés. Ez még változhat.
2015. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az apám hasonló. Pl. télen nem vett csoki mikulást nekem és anyámnak (túl vagyok a 30-on:)), mondván, nem vagyunk már gyerekek, de megmondtam neki kerek perec, hogy ameddig ő a szemünkben "gyerek":) (azaz mi gondolunk rá), addig lesz szíves viszonozni:)

Most húsvétkor is emlegette, hogy minek rokonokat látogatni, minek a sonkával, tojással "vesződni", most is megmondtam neki, örüljön, hogy a rokonok meghívtak minket, ne kötelességnek fogja fel, hanem örüljön:)) - Ha meg csak morogni akar, akkor maradjon ki az egészből, attól mi még nagyon jól elleszünk. Persze UTÓLAG mindig beismeri, hogy azért jól érezte magát:))

Vannak, akik kevésbé tudják ráhangolni magukat bármilyen ünnepre (apám is erősen munkamániás), ezért "noszogatni" kell őket egy kicsit:))

2015. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, lenyugodtam.
2015. ápr. 4. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg a fiad értékeli, addig van kiért törni magad. A férjedet meg bele se vondd, ha megkérdezi minek vettél csokitojást, mondd meg: Nem is neked, a gyereknek!

Egyszerűen ne menj bele a játszmáiba, ne hagyd magad provokálni, élvezd az ünnepeket a gyerekkel.

2015. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!