Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben jól teszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jól teszem, hogy otthon mindent én csinálok?

Figyelt kérdés

Párom napi 12-13 órát dolgozik, én csak 8-at így fél 4-re már itthon vagyok.

Ma hazajöttem, lenyírtam a füvet most pedig épp főzök. Erre az előbb rámszól a sógorom felesége, hogy ne csináljak meg mindent a párom helyett. De miért ne? Most várjam el a páromtól, hogy az egész napi traktorban zötykölődés után még csináljon ezt-azt itthon?


2014. szept. 18. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem teszed rosszul ő többet dolgozik a munkahelyén te meg otthon.
2014. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem nagy teher, akkor csináld nyugodtan. Én is olyan vagyok, aki igyekszik a sokat dolgozó párja válláról levenni a többi terhet, ha nekem belefér, természetes, hogy megcsinálom. Csak arra figyelj oda, hogy ne legyél később kihasználva, és ne legyen részéről elvárás, hogy minden áldott nap minden házimunkát te csinálj meg, és ha egyszer épp nem tudsz valami miatt pl. főzni, akkor már jön a veszekedés, hogy még ennyit se voltál képes megtenni... :)
2014. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
kérdezd meg a sógorod feleségétől, hogy van-e otthon dolga, mert ha igen azzal foglalkozzon, ha nincs akkor meg keressen magának
2014. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hazaérve ezt ő csinálná akkor még ennyit se lehetnétek együtt. Illetve ha ő többet dolgozik több fizetésért te meg megvárnád otthon minden házimunkával is akkor én a férfi helyébe nem lennék közös kaszán a nővel.
2014. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért szólt a sógornő, mert fél, hogy a sógorod ezt látja és ezután náluk is minden rá marad ("ha testvéremnek ez jár akkor nekem is").

Egyébként a ti dolgotok, ha nektek megfelel akkor bárhogy csinálhatjátok.

2014. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
A kérdés az, hogy a párod is megteszi-e, ami tőle elvárható, avagy hétvégén se csinál semmit a háztartásban és még a zokniját is szanaszét hagyja.
2014. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a télen fog eldőlni. Akkor meg neki lesz kevesebb munkája. Kérdés, mi lesz veletek akkor? Majd írj!
2014. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a hozzáállásoddal. Én, mint nő, messzebb dolgozom a páromnál, ő már 3-kor hazaér, én pedig 6-kor. Ő addigra megcsinál minden házimunkát, hogy többet lehessünk együtt, és ez nekem nagyon jól esik. Amikor pedig én vagyok szabad, hétvégén, szabadságon, vagy ő túlórázik, akkor én nem hagyom, hogy házimunkát vegyen a kezébe pihenés helyett.:)
2014. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jót akart neked a sógornőd. Nem akarja, hogy minden megszokja a párod, hogy te csinálsz mindent. Ennek van is alapja sajnos. Ez már csak rajtatok múlik, hogy mennyire tudtok együtt működni.
2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!