Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kikeszit a feleségem,állandóan csak a tv-t nézi,én főzök,takaritok,bármi segítségert könyörögni kell,ha fát szedek tüzelőnek akkor is azt mondja hogy addig ő tvzik,sorozatokat néz,idegileg alig bírom már unalmas is hogy csak a tv más program nincs is,mosást is úgy csinalja hogy ami komolyabb folt az benne marad semmi aztazas,dorzsoles,szeretem de egyszerűen már megorjit hogy ilyen,ezt otthonról otthon is csak tvzett,semmi munka

2021. jan. 6. 15:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ah,hagyni kell a francba,kutyából nem lesz szalonna úgy nevelték hogy mindig csak feküdt otthon nem kellett hazimunkat csinálnia és hagyták hogy elszorja a pénzt,most is több mint egy milliót elvert már közben meg a 11honapos gyerek itt van és alig van tüzelőnk,én meg azt sem tudom hogy spóroljak, hogy vmi legyen belőlünk,mikor otthon éltünk akkor is egy év után kezdettcsak segíteni takaritasba,mert elhagytam volna,most megint ez a helyzet,ja és egy ház takarítása nemcsak felmosasbol áll,néha felmos de akkor is olyat mind néha hogy minek úgysem ion senki,de mióta megvan mikronk, mosdókagylonk,wcnk azóta egyszer sem takarította őket csak én,teljesen más mint én, lusta,elszorja a pénzt, bármennyit,ha van,én szorgalmas vagyok,meg takarékos ezért idegesít ennyire hogy ilyen és be kell látni vele csak kínlódás az élet nincs értelme vele lenne,idegileg osszeroppanek csak!!
2021. jan. 18. 08:21
 22/22 gabesz147 ***** válasza:
Hát akkor tipli...
2021. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!