Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érdemes tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érdemes tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már kétszer voltam randizni egy lánnyal egyelőre nem történt közöttünk semmi, de megegyeztünk egy következő randiban is.


Viszont valahogy nem érzek semmi olyat amit ilyenkor kellene, és külsőre se mozgat meg annyira. Igazából csak örülök, hogy végre valaki minimális vonzódást és érdeklődést mutat felém. Sosem volt még párkapcsolatom és ezelőtt is csak 3-4x jutottam el randizni életem során.


Igazából teljesen egyértelmű lenne, hogy ,,dobni" kell a csajt, de attól félek később mégis megbánnám a dolgot, mert mégiscsak egy lehetőséget szalasztok el. Viszont egy párkapcsolat mindenhogyan komoly elhatározás, nem biztos jó ötlet csak azért belefolyni hogy legyen, ha közben végig azt érzem ez nem az igazi. Mellesleg a lányt sem szeretném megbántani/kihasználni.


Úgy érzem bárhogyan döntök megfogom bánni. Szerintetek mi a leglogikusabb lépés ilyenkor?



2020. febr. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Dugd meg párszor, aztán hagyd a fenébe!
2020. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz érezni két randi után? Ha két hónap után sem érzel iránta, akkor szakítsatok.
2020. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is ugyanígy van veled. Fussatok még pár kört, aztán majd ellaposodik döntés nélkül is.
2020. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!