Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben érdemes elhívni, vagy várjak?

Figyelt kérdés

Van egy lány meg én. Egy egyetemre járunk, de nem egy szakra. Én helyben lakom, ő viszont messze lakik és kollégiumban lakik amikor itt van. Na már most, nem olyan rég kezdtünk el beszélgetni és szeretném elhívni randizni, csak az az egy baj van, hogy most volt hosszú hétvége, most meg mennek tanulmányi útra, ami egész héten tart, majd ezek után még ráadásul jön a tavaszi szünet. Ami azt jelenti, hogy legkorábban április 3-án találkozok vele személyesen. Azon gondolkodtam, hogy teljesen nagy hülyeség lenne-e elhívni úgy randizni, hogy 3-án fog legkorábban erre járni, vagy jó ötlet-e olyan szempontból, hogy tudassam vele, hogy mi a helyzet?

Elvégre is látom rajta, hogy valószínűleg igent mondana, csak ennyit várni szerintem kicsit lelombozó, mert lehet, hogy azt gondolja, hogy nem is akarok tőle semmit vagy ilyesmi.


2018. márc. 18. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél jelzést arra, hogy szeretnél majd találkozni vele valamikor amikor neki alkamas.
2018. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Több, mint két héttel előre megbeszélni egy randit? Én várnék vele azért.
2018. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én a női oldalról nézem a kérdést, mégis dolus directus kollégával egyetértek, hogy a túl koran lebeszélt randi nem a legjobb úgy, hogy utána nem találkoztok sokáig. Esélyes, hogy utána elölről kezdheted, mert ha addig nem kommunikáltok, akkor sokszor elhalványul a történet, ő meg nem hiszem, hogy szóba hozná az időpont egyeztetést.
2018. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!