Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kikeszit a feleségem,állandóan csak a tv-t nézi,én főzök,takaritok,bármi segítségert könyörögni kell,ha fát szedek tüzelőnek akkor is azt mondja hogy addig ő tvzik,sorozatokat néz,idegileg alig bírom már unalmas is hogy csak a tv más program nincs is,mosást is úgy csinalja hogy ami komolyabb folt az benne marad semmi aztazas,dorzsoles,szeretem de egyszerűen már megorjit hogy ilyen,ezt otthonról otthon is csak tvzett,semmi munka

2021. jan. 6. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyennek ismerted meg, mielőtt feleségül vetted, akkor most nincs miért reklamálnod
2021. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki.
2021. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
minek vetted el?
2021. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lassíts egy kicsit. Hanyagold a házimunkát. Sőt, felejts el a tűzre rakni és menj el otthonról néhány órára. Ha fázik, majd magához tér.
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Eddig mit tettél a helyzet megoldása érdekében?


Nem! A GYKn nyafogás nem számít!


Beszéltél vele?

Mondtad neki, hogy X az ő dolga, legyen meg, és nem csinálod meg helyette?

Mondtad neki, hogy ott fogod hagyni a 3.14csába, ha nem változik?



Vagy szépen szorgosan húzod otthon az igát, és néha puffogsz egy kicsit.

2021. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki hogy itthagyom elkoltozom,volt hogy indulatos colt
2021. jan. 6. 17:16
 7/22 A kérdező kommentje:
De olyat is mondott,hogy kétnaponta akkor felmos
2021. jan. 6. 17:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És? Felmos azóta? Vagy ez csak ígéret volt
2021. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Én csak simán azt csinálnám amit ő.

Tv, döglés...

Előtte vennék egy egyszemélyes elektromos ágymelegítőt, meg egy jó meleg plédet.

2021. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sosem fog változni sztem már,el is hagytam volna már korábban de közben lett gyerek is,és avval próbál érzelmileg zsarolni hogy elhagyom a csaladom, holott csak tizpercnyi tavolsagra költöznek el,és sztem el is fogok, emiatt talán nem vagyok rossz ember, sűrűn látogatnam őket,csak egyszerűen megbolondulok már hogy ilyen lusta, nemtörődöm
2021. jan. 6. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!