Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik viszont neki van barátja akivel pár hónapja együtt vannak. Amiket mesél meg látok nagyon nem felhőtlen ez a kapcsolat szinte minden héten sík ideg a párja miatt. Az egész úgy kezdődött hogy mikor nekem volt barátnőm akkor neki barátja nem volt és mikor vége lett a kapcsolatomnak akkor jött össze a jelenlegi barátjával és amíg ő szingli volt írogatott hogy elkapna meg hasonlók adta a jeleket de akkor még együtt voltam az exemmel. Azóta össze költözött a párjával mint kiderült nagy szerepet játszott a költözésben az hogy otthonról menekülni akart de ezt nem mondta ki nyíltan. Számtalanszor hívott hol sírva hogy mennyire megsértette megbántotta a barátja és próbálom úgy alakítani a dolgokat hogy neki jó legyen mert nem akarom hogy szenvedjen de mintha ő nem látná a problémákat. Elmondása szerint a srácnak ő az első valódi barátnője aki foglalkozik is vele de a srác ezt nem értekeli. Jelen helyzetben kezdem úgy érezni hogy én egy pótlék vagyok mert velem szervez különféle programokat a párja helyett. Aztán nem igazán tudom mi tévő legyek mert cserben hagyni se szeretném de magamat is próbálom megóvni meg persze belátható időn belül szeretnék barátnőt ezért nem tudok rá várni a végtelenségig.


Köszönöm ha elolvastad és a tanácsokat is előre köszönöm.



2020. jún. 8. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya de a leírás alapján a csaj erősen pótléknak használ és tippre kapcsolatfüggő. Annyira alárendeli magát a kapcsolatnak, hogy látja hogy szar de nem akarja elfogadni és fél. Ez ellen te semmit nem tehetsz elvégre jelen szituációban kihasznál. Ismerkedj, legyen egy barátnőd, mond meg a csajnak az őszinte véleményed minden cenzúra nélkül. Vannak szituk, amikor önzőnek kell lenni
2020. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rá várnod nincs is értelme, nem beszélve őt pátyolgatnod, soha nem fog rád potenciális partnerként tekinteni. Hidd el, nem fogod cserben hagyni, remekül boldogul nélküled is4
2020. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!