Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok több, mint egy éve egy lánnyal, nagyon jól megértjük egymást, minden hétvégén együtt vagyunk.

Ott kezdődik a probléma, hogy egy éve mikor elkezdődőtt az egyetem egy csoportba kerültem egy csajjal, akivel már, akkor 'szimpatizáltuk' egymást, de akkor ő is kapcsolatban VOLT..Első hét után összejöttem a mostani barátnőmmel (1hónappal az elött ért véget egy 2 éves kapcsolatom, nem Vettem komolyan Senkit), de attól még imádoltam ennek a csajnak a képeit, annak ellenére, hogy a másikkal együtt voltam, és ő észrevette ezt,azóta is, ha akár csak a neve feljön,már balhé van.


A konkrét probléma ott kezdödik, hogy az utobbi napokban nàlam is meglépte a 'limitet' a köztünk kialakult szituàcio,konkrétan hozzàm bujik elöadàsokon, folytonos piszkàlódàs, megérint sokszor, mindig mellém ül.Orvosisok vagyunk, heti 36-40órànk van felét egymàs mellett töltjuk, kezdett kikésziteni a helyzet elég rendesen, most màr figyelni sem tudok semmire, ha nem làtom öt Nincs baj.

Félreértés ne essék, ANNÀL TÖBB GERINC VAN BENNEM, hogy megcsaljam a baràtnömet, tényleg nagyon jól vagyunk, de ez a màsik lassan kikészit, nagyon tetszik,de Olyan baratnôm van,akinek a busz is jó utazni, ha azt mondom, hogy ma nem autoval megyünk,tiszteljük egymàst.

Rohadtul zavar, hogy tudom, ha tudnà/làtna ezt, kiakadna nagyon.


Mielött valaki benyögi a tipikus féreg kifejezést, tudni kell, hogy megcsalhattam volna màr sokszor, csak szarul vagyok miatta.


Köszönöm, ha elolvastad


2019. okt. 16. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Lassan az egyetemröl sem merek senkit kihivni amikor a baràtnöm is velem van, nem csinàltam gyakorlatilag semmit, de én forditott helyzetben lehet szakitanék, tudvàn, hogy még 4évet a màsikkal egy csoportban van,jó, hogy konkrétan nem mondja ki dugjàl màr meg,ha egy csajt elutasitassz, azt, mar csak 10 év mulva kapod meg:)


Ha valakin azzal szenved, hogy leirja, mekkora egy sz.r vagyok, akkor ne, mert teljesen hidegen hagy.

2019. okt. 16. 22:11
 2/13 anonim válasza:
100%
Sajnos nem igazán tudom mit tehetnél. Mindenekelőtt talán el kéne döntened, kit és mit is szeretnél pontosan.
2019. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A mostani kapcsolatomat, de, ha ez màr nem lesz, akkor mindenképp megpróbalnàm vele, jól túl jól kijövünk màr az eleje óta

Lehet sokan félreértitek,nem két nyulat kergetek,csak elszeretném kerülni, azt, hogy nem én irànyitom a helyzetet, nehéz.. Làtni meg Nincs amit csinaljak, hogy ne lassam, vagyunk pàran akik mindig együtt vagyunk az egyetemen, vele együtt

2019. okt. 16. 22:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem dontsd el, bar mar eldontotted te magad. En azt gondolom ha a mostani parod szeretned, oszinten! akkor egy pillanatra se fordult volna meg a fejedben masik lany. Amikor en egyutt voltam a baratommal es valaki igy probalt nyomulni vagy felreertheto jeleket kuldeni, egybol kozoltem vele, hogy van baratom/ vagy ez is sok, ne csinalja, mert engem zavar. De mivel te vonzodsz ehhez a masik lanyhoz is, ezert szerintem jobb ha elengeded a mostani baratnod, mert hosszu tavon ugyis ott lesz benned a kivancsisag, es elobb vagy utobb de adni fogsz eselyt. Vagy ha szereted, akkor meg mondd meg a lanynak hogy ez sok vegyen vissza van baratnod es ez neked nem fer bele. Koszonod szepen..
2019. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szóval a csaj most ,hogy már nincs kapcsolatban úgymond felkínálja magát tálcán, mert ha ő már szabad akkor nyugodtan nyomulhat olyanra akinek van barátnője?:) Kis gerincbajnok lehet biztos.

Amúgy azt teheted, hogy őszintén végig gondolod melyik lányt szeretnéd, aztán ha eldöntötted akkor vagy szakítasz a barátnőddel vagy megmondod a másik lánynak, hogy köszönöd szépen a közeledését, de nem kérsz belőle.Ilyen egyszerű.

2019. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én ha a te helyedben lennék, inkább a párkapcsolatomat választanám. Persze ez olyan, hogy nyilván nem látok bele a mindennapjaitokba, de ha hosszú távra terveztek inkább ő. Ha most otthagynád a csajszi miatt.. Szerintem necces. Mivan ha csak pár hétig-hónapig lennétek együtt, míg át nem ugrik egy másik srácra? Illetve szerintem abba is érdemes lenne belegondolni, hogy vajon hosszútávon ki jönnétek-e egymással úgy, mint a mostani pároddal.
2019. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mivan, ha ezt így megmondom, aztàn örökre romlik a kapcsolat köztünk, meg rá is vágja, hogy ő tőlem semmit sem akart

Ha rajtam múlna szétdugnám, de nem ér annyit mint a kapcsolatom, ha meg megcsalom a barátnőmet utánna nemtudnék tükörbe nézni és kellene rettegjek, hogy a csaj elmondja valainek, szakitani nem fogok, mert nem ér annyit, de ezt igy birni nem fogom

Lehet saláta lett, abból amit írtam,sokatoknak nem fog tetszeni,de nem vagyunk házasságban és 10 évre sem tervezünk, csak tudom, hogy nálla jobbat nem találok kapcsolatba, megcsalàs nem szokàsom,de most elbizonytalanodtam

2019. okt. 16. 22:36
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek


6os:teljesen ezt érzem amit irtal

Semmi esetre sem fogok szakitani csak úgy hogy megdugjam ezt, teljesen elbizonytalanodtam

2019. okt. 16. 22:41
 9/13 A kérdező kommentje:

Kérdezem én akinek több tapasztalata van,mindig kiderülnek a megcsalàsok?

Nem jàtszok vele, nem is Akarok, de a legelsö kapcsolatom minden olyan érzést kiölt belölem, ami miatt 100%ban biznék valakiben, inkàbb jól elvagyunk (nem, nem csak dugótàrsak,hanem rendes kapcsolat csak lazàbban veszem, mondtam fent nem vagyunk hàzasok, amúgy is az egyik percröl a màsikra vàltoznak az emberek)

Leirtàtok mit tudok csinàlni, köszönöm szépen, szerintem vissza fogom magam,nyomuljon ha akar, nem Fogok semmit mondani neki, a baratnômre is napi szinten nyomul valaki, én sem hisztizek, ami késik nem múlik

2019. okt. 16. 22:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig derül ki a megcsalás.Viszont ha alapvetően gerinces ember vagy, akkor lesz benned változás és az teszi tönkre a kapcsolatod vagy önmagában a lelkiismereted.Esetleg úgy alakul benned a dolog, hogy egyszer nem derült ki akkor még egyszer és még egyszer is lehet, meg lehet úszni..aztán csak belebuksz a mutatványba előbb vagy utóbb.

Szereted a barátnőd vagy tiszteled esetleg mindkettő? Mert szerintem ha valóban szereted, szívből igazán, akkor nem gondolkodsz azon, hogy ami késik ..Persze tudom fiatal vagy, de azért valaki mellett maradni még 2 évet mondjuk ,mert tiszteled nem túl értelmes dolog.HA szereted akkor meg merd azt mondani, hogy szereted annyira, hogy le mered rúgni a rád mászó csajokat magadról, függetlenül attól hogy nem vagy nős és nem 100 évre terveztek.A hűség hosszú távon, hosszú kapcsolatokban is döntés kérdése.

2019. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!