Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok több, mint egy éve egy lánnyal, nagyon jól megértjük egymást, minden hétvégén együtt vagyunk.

Ott kezdődik a probléma, hogy egy éve mikor elkezdődőtt az egyetem egy csoportba kerültem egy csajjal, akivel már, akkor 'szimpatizáltuk' egymást, de akkor ő is kapcsolatban VOLT..Első hét után összejöttem a mostani barátnőmmel (1hónappal az elött ért véget egy 2 éves kapcsolatom, nem Vettem komolyan Senkit), de attól még imádoltam ennek a csajnak a képeit, annak ellenére, hogy a másikkal együtt voltam, és ő észrevette ezt,azóta is, ha akár csak a neve feljön,már balhé van.


A konkrét probléma ott kezdödik, hogy az utobbi napokban nàlam is meglépte a 'limitet' a köztünk kialakult szituàcio,konkrétan hozzàm bujik elöadàsokon, folytonos piszkàlódàs, megérint sokszor, mindig mellém ül.Orvosisok vagyunk, heti 36-40órànk van felét egymàs mellett töltjuk, kezdett kikésziteni a helyzet elég rendesen, most màr figyelni sem tudok semmire, ha nem làtom öt Nincs baj.

Félreértés ne essék, ANNÀL TÖBB GERINC VAN BENNEM, hogy megcsaljam a baràtnömet, tényleg nagyon jól vagyunk, de ez a màsik lassan kikészit, nagyon tetszik,de Olyan baratnôm van,akinek a busz is jó utazni, ha azt mondom, hogy ma nem autoval megyünk,tiszteljük egymàst.

Rohadtul zavar, hogy tudom, ha tudnà/làtna ezt, kiakadna nagyon.


Mielött valaki benyögi a tipikus féreg kifejezést, tudni kell, hogy megcsalhattam volna màr sokszor, csak szarul vagyok miatta.


Köszönöm, ha elolvastad


2019. okt. 16. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,teljesen egyet értek veled,de egyik napról a màsikra több, mint egy év utàn meglehet mondani csak úgy a pàrodnak, hogy szakitani akarsz, nem tudom nélküle itt elképzelni, 500kmre vagyunk otthontól, együtt jöttunk:)

Tudvàn, hogy teljesen összetörnéd,a màsik meg, hogy nincs különösebb problémànk

Szerintem elbonyolitottam,egyszerübb lenne ha megdugnàm a màsikat és együtt Maradnék a baratnömmel, ha kiderülne, akkor két szék között maradnék valoszinuleg,de legalább akkor mar biztosan tudnám mit akarok

2019. okt. 16. 23:30
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az miert nem opcio h a orvosis csajnak megmondod h baratnod van akit tisztelsz annyira h nem akarsz neki rosszat.

Vagyis mond meg h bocs de nem akarsz tole semmit sem es h tartson tavolsagot toled. Nem bujjon hozzad ne olelgessen ne pusziljon meg. Es plane ne masszon a seggedbe.


Miert csak az opcio h megcsalod a baratnod?

Na igen ha ugy veszem maris megcsaltad a baratnod... leven gondolatban mar megdugtad a masikat errol almodozol. Vajon szex kozben is a masik csaj van a fejedben ???


Ha tenyleg tisztelned a baratnod akkor a masik csajt kileptetned a lepbol. Kuld el. Hatarozottam mond el neki h bocs de a baratnom fontosabb mint egy kosza numera veled. Oke szexi vagy de max annyira h max 1x de inkabb nem mert a baratnod a tarsad akit nem akarsz megbantani.

2019. okt. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Ember dontened kell, hogy ki az aki fele nyitni akarsz es akkor a masik fele zarni kell. A jelenlegi baratnodet valasztod, akkor a masik kisasszonyt elhesegeted, hogy sorry, de foglalt vagyok, kerlek ne keresd a tarsasagom, ne ulj mellem, ha lehet ne is koszonj. Tuti nem fog tobbet keresni.


Amig toketlenkedsz, addig semmi sem fog valtozni. A lebukas meg egyre valoszinubb lesz, mert ezek azert nyomot hagynak.


43F

2019. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!