Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kikeszit a feleségem,állandóan csak a tv-t nézi,én főzök,takaritok,bármi segítségert könyörögni kell,ha fát szedek tüzelőnek akkor is azt mondja hogy addig ő tvzik,sorozatokat néz,idegileg alig bírom már unalmas is hogy csak a tv más program nincs is,mosást is úgy csinalja hogy ami komolyabb folt az benne marad semmi aztazas,dorzsoles,szeretem de egyszerűen már megorjit hogy ilyen,ezt otthonról otthon is csak tvzett,semmi munka

2021. jan. 6. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Ebben neked is részed van. Hagytad.

Egyet tehetsz.

Nem hagyod tovább

2021. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

"Sosem fog változni sztem már,el is hagytam volna már korábban de közben lett gyerek is,és avval próbál érzelmileg zsarolni hogy elhagyom a csaladom, holott csak tizpercnyi tavolsagra költöznek el"


volt a családban egy ilyen eset. a nő semmit, de tényleg semmit nem csinált (valami himihumi, félállása volt), a férje dolgozott a munkahelyén, otthon főzött, mosott, takarított.


A gyerek volt ott is az alap, hogy hiatta nem hagyta ott.


A csaj meg 100%-ban a pasas ellen nevelte a gyereket, így a végén már ketten szívták a vérét, úgy beszéltek vele, mint egy szolgával.


Valahol nagyon sajnáltam, mert egy igazi jótét lélek volt, aki mindig mindenkinek segített, mindig másokat tartott szem előtt, de összességében egy balek volt, mert egy életet nem lehet így leélni.

2021. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Vannak emberek akik mártírként élnek. Te döntöd el,hogy ez megfelel neked vagy nem.

Egyedül te tudsz ezen változtatni.

2021. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus
2021. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen elhagyom aztán éljen mocsokba, rendeljen mindig pizzát a pénzt is elveri,hisz wct se takarít ose azt is mindig sak én így nincs értelme,hiába beszél vele az ember akkor maradjon magának és megszunik az idegeskedesem!!!
2021. jan. 7. 04:32
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy lehetőség, de akkor a gyereked is marad a mocskokban?
2021. jan. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 gabesz147 ***** válasza:
100%

Le kell lépni, mert megnyomorodsz teljesen.

Amikor muszáj lesz, majd nekiáll takarítani a naccsága is, meg a gyerekek is rendet tarthatnak, maguk körül kezdve.

Ha csak a válás segít, attól még az apjuk maradsz, és tudod velük tartani a kapcsolatot.

Amíg hagyod ki is fog használni.

2021. jan. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen igaznak tűnik,ha ilyen akkor éljen csak egyedül
2021. jan. 7. 18:12
 19/22 anonim válasza:
100%

Dobd vissza a labdát. Mond a feleségednek, hogy ezt látja a gyermeketek. Hívd fel a figyelmét a veszélyre, hogy amilyen a szülő, olyan a gyerek.


Szélsőséges megoldás, ha nem fizeted a tv utáni számlát a szolgáltatónak, így azt kikapcsolják. Aztán lehet alkudni.


Beszéljetek meg olyan házi feladatokat, amelyek egymásra épülnek. A legjobb, ha a lustábbik félnek kell először lépnie.

1. A feleséged mos - Te kiteregetsz.

2. A feleséged vásárol be - Te megfőzöl.

Ha nincs mosás, akkor neki sem lesz ruhája, ha nem vásárol be, akkor nem eszik. Pont. A lényeg, hogy nálad van az uralom, mert mégha plusz pénzedbe is kerül, de elviheted a Te ruháidat kimosni és elmehetsz egy jót enni.


Remélem valamelyik hasznodra válik.

Zoltán

2021. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 gabesz147 ***** válasza:
Igen, fentebb azt írtam lelépni, de amit a #19 ír, azt még érdemes megpróbálni, a közösen elosztott munkát.Ez még egy jó esély, szóból ért az ember. Leülni, megbeszélni.
2021. jan. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!