Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítsak a férjemmel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a férjemmel? Vagy próbáljak tenni valamit?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon jó ember és elsőrangú apa, aki a családjáért él. Azt hiszem a külső szemlélőnek én is "jó feleség" lehetek. Viszonylag jól keresek, rendben tartom a lakást, imádom a gyereket és adok magamra. Nem híztam el, nem adtam le, igyekszem szexis és kívánatos lenni, tényleg nőnek maradni.


4 éve vagyunk házasok a férjemmel, de úgy érzem, már nem tudok rá férfiként nézni. Nem tudom ezt szebben megfogalmazni: nem látom sikeresnek, törekvőnek, nyertes típusnak. Jó ember, ez nem vitás, de nekem a "férfi" definíciójában benne van valami több, erősebb, nem középszer.


Van remény? Vagy mindenkinek jobb lenne külön menni?



2020. dec. 29. 11:21
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
95%
Én azt mondom bizonyos személyiség jegyek egyszerűen nem férnek meg egymás mellett.Jól enne ha össze lehetne válogatni pl. bizonyos helyzetekben nárcisztikus vonások de másokban meg legyen empata és megértő.Ilyen nincs.Bárhogy is szeretnéd.Ahogyan a leg-ideálisabb megoldás sem létezik mert nem tudod ki próbálni a "mi lett volna ha?" verziót.Négy év és lépéseken gondolkodol,valószínűleg más lettél az utóbbi időkben és lehet a férjed is.Gyerek bírálattól is félhetsz amikor egy nap fejedhez vágja,hogy ott hagytad apát anyu.a döntés felelősségének súlya van,ezzel együtt szerintem válni fogsz.AMI szerintem nem zárja ki a mindenki nyer hosszútávon verziót sem.
2020. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van a kerdezonek a 21. szazad az elethosszig tarto tanulasrol szol. PErsze egy szakmunkas alig varja, hogy kiessen az iskolapadbol es soha tobbet nem nez arrafele, de egy kepzettebb ember nem teheti meg, hogy "megall pihenni". Ugyanolyan idos vagyok, mint a ferjed, sorban teszem le az olyan certifikaciokat, ami kb maroknyi embernek van az orszagban, sokkal tobben nem is ertik meg. Papucs lett az ember a ferjed mind otthon, mind a karrier szempontjabol. Van aki ezt elviseli, mert "keves gond van vele", nalad viszont nem ez a szempont. En a valas fele tennem meg a kovetkezo lepest, ez a ferfi mar nem fog neked megfelelni soha.
2020. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy anno mikor elvesztette az állását te pedig lépkedtél fel a sikerlétrán ő egyszerűen csak nem érezte többé férfinak magát? Simán lehet, hogy ez neki egy lelki trauma volt, de nem tudott róla beszélni és depis lett. Aztán meg nyomást helyeztél rá a segítségeddel emiatt fél tőled és a kudarctól?
2020. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Amikor elvesztette a munkáját én semmilyen ranglétrán nem lépkedtem, ugyanis 2 hónapos volt a fiunk. Egy hónap múlva megtalálta a mostani munkáját, ami sokkal könnyebb és még örült is, hogy a régit maga mögött tudhatja, mert már nagyon-nagyon utálta annak ellenére, hogy korábban a munkájának élt. Semmilyen nyomást nem helyeztem rá, sőt. Én mondtam neki, hogy ha akar, maradjon itthon pár hónapot és gondolja végig, mit szeretne kezdeni magával. Egy hónapot maradt végül.
2020. dec. 30. 14:29
 55/56 anonim ***** válasza:
40%

Kozel 50 evesen palyakezdo...brillians jovo ele neztek!

Inkabb szallj le a felhokrol es legy egy kicsit realis. Ne akard raeroszakolni a kepzelt kis vilagodat. Inkabb akkor add be a valokeresetet. Elobb utobb marpedig akarsz majd valakit es ra fogsz jonni, hogy semmi sem idealis!

2020. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
55, te pedig megkérlek, hogy megfelelő hangnemben válaszolj, ahogyan én is megfelelő hangnemben reagáltam mindenkinek. Látszik, hogy vissza sem olvastad, amiket eddig írtam. Ne haragudj, ilyen felütés után egyáltalán nem érdekel, hogy mit gondolsz.
2020. dec. 31. 10:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!