Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítsak a férjemmel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a férjemmel? Vagy próbáljak tenni valamit?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon jó ember és elsőrangú apa, aki a családjáért él. Azt hiszem a külső szemlélőnek én is "jó feleség" lehetek. Viszonylag jól keresek, rendben tartom a lakást, imádom a gyereket és adok magamra. Nem híztam el, nem adtam le, igyekszem szexis és kívánatos lenni, tényleg nőnek maradni.


4 éve vagyunk házasok a férjemmel, de úgy érzem, már nem tudok rá férfiként nézni. Nem tudom ezt szebben megfogalmazni: nem látom sikeresnek, törekvőnek, nyertes típusnak. Jó ember, ez nem vitás, de nekem a "férfi" definíciójában benne van valami több, erősebb, nem középszer.


Van remény? Vagy mindenkinek jobb lenne külön menni?



2020. dec. 29. 11:21
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
82%
Ha szar, legalább ne dicsérnéd rommá...
2020. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

21, te tényleg ilyen egysíkú vagy? Valaki attól még lehet jó ember, hogy képtelen a törekvésre. Attól még lehet jó apa, hogy nem tudja magát férfiként összeszedni. Az életben vannak úgynevezett árnyalatok. De nem akarlak összezavarni...


Köszönöm az értelmes válaszokat mindenkinek! Boldog új évet!

2020. dec. 29. 12:04
 23/56 anonim ***** válasza:
97%

Az az alapvető probléma, hogy a leírásod alapján egyáltalán nem hagyod, hogy a férjed férfi legyen. Rátelepedsz ezzel a sok "jótanáccsal" és a "majd-én-megmondom-mit-kezdj-az-életeddel" mentalitással. Érted, a saját életével. Te akarod megmondani, hogy hogy éljen, mit csináljon, mit tegyen, mit olvasson. Nem hagyod élni. Azt is megmondod, mikor szexeljetek, nem hagyod, hogy magától kezdeményezzen. Házsártos sárkány lettél te is, csak másképp mint az átlag.


Kicsit dolgozz magadon, önismeret stb, hogy rájöjj, mi vezetett idáig, mi nincs rendben veled, mit vezetsz le a saját párodon.


És ami szomorú, hogy a saját lelki problémád miatt a gyerekektől el akarod venni az apjukat. Hiába általános ma a csonkacsalád, nem egészséges, ahogy az osztott felügyelet sem. Ha már másra nem gondolsz, legalább a gyerekeidre. Az csak kifogás, amikor arra hivatkozol, hogy előttük legyen jó példa. Ha tényleg érdekelnének a gyerekeid, örülnél, hogy jó apja a gyerekeknek.


Kicsit vegyél vissza, foglalkozz magaddal, és hagyd, hogy a férjed magától találja meg a férfiasságát újra. Küldd el többször a haverjaival pár napra, vagy éljen kicsit a hobbijának.

2020. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
90%

Basszus, 43 evés, hagyd már békén! Ilyenkor már az ember élvezné, amit elért. Van házatok, családotok, pénzetek, munkátok. Hova tanuljon, minek, ha így is jól megéltek? Neked valami bajod van, de inkább magaddal, az életeddel, csak ki akarod vetíteni a férjedre. Mert hogy te miben vagy rossz, arról nem írtál. Ő nem akar tanulni, ellenben te egy törekvő nő vagy. Csak hogy hova törekszel, azt te magad sem tudod. Ismerem az ilyen fajta embereket, akiknek soha semmi nem elég. Jó apa, de jaaaaaj, nem tudok rá férfiként tekinteni... Vihar a biliben. Hagyd el, jobb lesz mindenkinek, te pedig tanulj, építsd a karriered, a tested, mert csak az a fontos neked. A gyerek előtt ez marhára nem példa. Majd ő is egy munkamániás ember lesz, aki nem tud lazítani.

A szex téren igazad van, azt meg kell beszélni. De valószínű lélekben kell az okot keresni. Ha folyton nyaggatod, nem csoda, ha nem kíván. Olyan vagy, mint egy, folyamatosan a feje felett lebegő helikopter.... Fárasztó.

2020. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
90%
A tanulás jó 40 felett is, ha új karriert akar, de ha nem akar, akkor ne erőltesd. Ha meg jó apa, akkor hagyd, ne bántsd. Már te sem vagy fiatal, nem fogsz kapni dr kigyúrt nagyvállalkozót gyerekkel...
2020. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
96%
Kb mintha az anyja lennél, és nem a felesége. Szánalmas vagy, ne haragudj!
2020. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
90%
Olvasd vissza az írásaidat. Minden csak rólad szól. Önző személyiség vagy.
2020. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Szövegértés mindkettőtöknek 1-es, gratulálok! Így már érthetőbb, miért nem fontos nektek a tanulás :D


23, volt hogy nem kezdeményeztem, majdnem 2 hónapig nem volt szex. Szóval azt hiszem, eddig én tettem ebbe nagyobb energiákat. Baromira nem szoktam megmondani hogyan éljen, mit olvasson (nem is érteném, legtöbbször ugyanis német könyveket vesz).


De ha ennyire rossz feleség vagyok, akkor éppen őt mentesítené a válás, nem? Fura a ti "logikátok". Elköszöntem egyébiránt. Segítek: ez azt jelenti, hogy további válaszokat nem várok. És akkor itt vissza is kanyarodhatunk a szövegértésre, de az meg egy másik kategória már :D

2020. dec. 29. 12:11
 29/56 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakíts a férjeddel, szívességet tennél neki:D
2020. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
39%

2022ig? Kezdem sejteni :)

Gondolom, arra számít, hogy utána a fél jogi egyetemével meg a kapcsolataival el tud helyezkedni.

De ti nagyon nem egy felé tartotok, te egy céltudatos, tevékeny nő vagy, ő meg csak punnyad. Én imádom a páromban, hogy tele van tervekke, 50felé nem rest tanulni stb. Teljesen megértelek!

Tanácsot adni nem tudok, de a legjobbakat kívánom.

2020. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!