Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szakítsak a férjemmel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a férjemmel? Vagy próbáljak tenni valamit?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon jó ember és elsőrangú apa, aki a családjáért él. Azt hiszem a külső szemlélőnek én is "jó feleség" lehetek. Viszonylag jól keresek, rendben tartom a lakást, imádom a gyereket és adok magamra. Nem híztam el, nem adtam le, igyekszem szexis és kívánatos lenni, tényleg nőnek maradni.


4 éve vagyunk házasok a férjemmel, de úgy érzem, már nem tudok rá férfiként nézni. Nem tudom ezt szebben megfogalmazni: nem látom sikeresnek, törekvőnek, nyertes típusnak. Jó ember, ez nem vitás, de nekem a "férfi" definíciójában benne van valami több, erősebb, nem középszer.


Van remény? Vagy mindenkinek jobb lenne külön menni?



2020. dec. 29. 11:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
86%
Ha van elég pénz ,márpedig van és ő így érzi jól magát miért problémázol?Nem jó ha valaki megkezdett azért amilye van utána "csak él" szeret a gyerekeivel foglalkozni nem pedig lepasszolni ,hogy tudjon xedik diplomát szerezni ?Szerintem meg ez nem jó a gyerekeknek .Plusz írták gyerekkel nem vagy egy lottó 5ös ezt ne felejtsd el.
2020. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
A mai világban ez a csonka család dolog nekem nem érv, bocs. Van olyan, hogy közös felügyelet, nekünk ehhez minden adott. Jobb a gyereknek, ha az anyja boldogtalan, az apja meg egy tunya? Úgy látod, hogy én nem tettem meg mindent, ami tőlem telik? Mert akkor várom az építő ötleteket.
2020. dec. 29. 11:41
 13/56 A kérdező kommentje:

Ez a van pénz elég nehezen megfogható. Ja, van, élünk, ő egy olyan projektben dolgozik, aminek 2022-ben vége van. Hogy utána mit kezd magával, az kérdés. Ezt a munkát is egy ismerősön keresztül kapta meg, nem szakad meg. Nem a diplomák száma miatt bíztattam, hanem hogy legyen egy rendes papírja (bölcsész egyébként), amivel rendes munkát találhat.


A 2. diplomát azért írtam, hogy illusztráljam: én is tudok munka és család mellett tanulni és elnézve a csoporttársaimat, még nagyon sokan vannak ezzel így. Elhatározás kérdése.

2020. dec. 29. 11:43
 14/56 anonim ***** válasza:
91%

Hova törekedjen?

Pénzetek van, azt mondod.

Család megvan.

Gondolom a lakhely is megvan.

Munkátok van, valószínűleg jó fizetéssel.


Ilyenkor lehet elkezdeni élvezni azt amit megteremtett(etek).

A családdal lenni túlórák helyett, vagy csak elolvasni a könyveket amiket még 10 éve tett félre, ha van pár nyugodt órája egyedül.


Gyereket kérdezted, hogy fontosnak érzi-e, hogy apa neve előtt dr. legyen? Vagy inkább legózzanak esténként?

2020. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
96%
Te ezt már úgyis eldöntötted, csak még nem mondtad ki magadban. Már látszik, hogy nem akarsz a dolog megjavításába időt és energiát ölni, szóval tedd meg a váláshoz a lépéseket.
2020. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, te normális vagy? Hova tanuljon egy 43 éves férfi? Tanult, mikor annak volt itt az ideje. 43 évesen már nem tanulni kell, olyankor van mar más dolga az embernek tanult már eleget életében, hagyd már békén! Jól éltek, megvan mindenetek, miért tanulna akár nyelvet is, ha nincs kedve hozzá? 43 évesen már nem az iskolapadba akár visszaülni az ember.
2020. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
75%

És akkor még a nők képesek itt vehemensen tagadni, hogy az alfahímekre gerjednek, a béták pedig max. apukának jók :D


Itt az élő példa :D

2020. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

14, 2022-ig van munkája. Rendes papírja meg nincsen. A jogi egyetemet nem miattam kezdte el és nem miattam fejezte be. Nekem mindegy milyen irányba indul, nekem nem kell a dr. a neve elé. csak mivel abban már van tapasztalata és érdekelte is, gondoltam ezt célszerű folytatni. De ha villanyszerelő akarna lenni vagy CNC esztergályos, nekem az is teljesen jó.


A lakásunkat még nem fizettük ki teljesen, azt mondanám, mi vagyunk a fővárosi alsó középosztály megtestesítői. Nincsenek napi anyagi gondjaink, de mindkettőnknek dolgoznunk kell a színvonal fenntartásáért.


15, nem döntöttem el semmit és bocs, de nem az ilyen semmitmondó, vádaskodó, agresszív válaszokért tettem fel a kérdést. Ha ezt nem tudod megérteni, kérlek trollkodj máshol. Köszi!

2020. dec. 29. 11:48
 19/56 A kérdező kommentje:

16, egészen sok 40-es férfival tanulok együtt (MA képzés), szóval akkor mégis vannak, akik visszaülnek az iskolapadba :D Hidd el, amikor nincs Covid, mellettem ülnek, úgyhogy ez 100% :D


Az ismeretségi körünkben is van olyan apuka, aki jóval 40 fölött csinálta meg a jogi egyetemet. Nem lett ügyvéd, jogtanácsosi irányba ment. Meg lehet csinálni, ha van elhatározás. Ma már mindenkinek folymatosan képeznie kell magát, már nem a régi világ van.

2020. dec. 29. 11:51
 20/56 A kérdező kommentje:
17, milyen alfahím? Nekem sosem jöttek be az ilyen kigyúrt Adoniszok. A kérésem az lenne, hogy a férjem szedje össze magát. Ehhez MINDEN adott. Kezdeményezzen a szexben, mert így már kezd eléggé elmenni a kedvem. Legyen egy terv a fejében, hogy mihez szeretne kezdeni. Ne basszon el mindent, amit rábízok.
2020. dec. 29. 11:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!