Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeséget csináltam mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam mikor hozzámentem, hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2 év házasság után megbántam hogy hozzámentem egy 46 éves férfihoz. Sok.mindenben nem úgy alakult a kapcsolat, ahogy terveztem, és hát őt magát is eléggé idealizáltam/túlértékeltem. Együtt lakva sokkal unalmasabb,fárasztóbb arcát mutatta mint anno a titkos találkákon. Elég hamar ellaposodott részemről a dolog, de még lehet hogy el lettem volna vele egy ideig. Viszont pár hónapja bombaként robbant be az életembe egy új férfi, aki egész más mint a férjem, sokkal fiatalabb(25 éves), jóképű,megnyerő, izgslmas, röviden szólva szerelmes vagyok belé és ő viszonozza. 3 hónapnyi viszony után eljutottunk oda, hogy felvállaljuk a szerelmünket nyílvánosan. Cssk a férjem miatt aggódom. Ő eléggé szeret engem, gyereket akar tőlem, ráadásul miattam hagyta ott az előző feleségét és a két kamasz gyerekét. Már arra is gondoltam hogy egyszerűen elmegyek mikor nincs otthon és megírom neki hogy mi a helyzet.


24/N


2019. szept. 14. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Válásról hallottál már?

Közös, hogy válni akarsz és beadod a keresetet.

2019. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Tudod mit? Ne törödj vele, megérdemled,hogy boldog legyél,de mond el neki,hogy kiszerettél belőle és vàlni akarsz.
2019. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

A férjed megkapta méltó jutalmát.

Tanulságos eset azoknak az öregedő pasiknak, akik szerint nekik jár a fiatal pina. Nem tudom sajnálni.

Te meg ha félrebsztál, akkor vállald a következményeit, és ne gyáva nyúl módjára viselkedj. Ha fiatalon volt eszed hozzámenni a hozzádképest vén trottyhoz, akkor erre is legyen bátorságod.

2019. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

en se tudom sajnalni a ferfit. teged sem. elsosorban a manus egy kulahegy, de te se sokkal vagy jobb, ket kamasz gyerel eletebe sz artal bele. aztan persze mar nem olyan izgi az erett pasi mikor otthon olvassa az ujsagot es nem megy veled a balaton soundra, hetvegente meg a kolykoket latogatja. baromi erett szemelyisegeddel 3 honap viszony utan idealizaltal egy masik pasit, akiben most a ferjed ellentetjet latod es keresed, garantalom ket ev mulva meg olyanokat írogatsz majd ki, hogy megbantad hogy elhagytad a biztos egzisztenciat es a fiatal csodor elhagyott mikor megtudta hogy terhes vagy:))) sot azon se lepodnek meg, ha felszivodna mikor megtudja, hogy otthagytad a ferjed.


na szep napot, edd meg amit foztel.

2019. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Csak az új pasihoz ne menj hozzá egyből. Ennyiből úgy fest neked a titkos viszony izgalma kell így kérlek mielőtt még valakit h.ü.lyít.esz várd ki rá unsz e a mindennapokban.

Eleve soha nem értettem miért házasodnál össze bárkivel akivel előtte nem éltél együtt éveket?

A "szakítás" már nem opció válnod kell aminek meg van a maga menete. Első körben közöd a pasival mi a helyzet és talán ő maga rak ki a házból aztán beadod a keresetet és idővel ha rátok kerül a sor a birosagon elváltok. Addig meg kell egyezni mindenről és akkor egész gyorsan meg van. Ezalatt akár össze is költözhetsz az új adonisszal és lehet mire ez az ügy lezárul már rá is rá unsz.

2019. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te a szeretősdit élvezed. Majd megunod ezt a hapsit is, ha jönnek a szürke hétköznapok...
2019. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem fogok ráunni, mivel őt jobban szeretem mint a férjemet szerettem az elején. És ne kelljen már magyarázni, hogy mivel egykorúak vagyok, sokkal nagyobb köztünk az összhang, egy hullámhosszon vagyunk. Nekem ez a lelki-,habitus-,és életmódbeli összhang hiányzott. Most láttam be hogy nem egy középkorú férfi való hozzám, ennyi. Ha nem jön az új szerelem valószínűleg akkor is felismerem, csak lehet 2-3 évvel tovább tart.
2019. szept. 14. 15:17
 8/18 Bence_ ***** válasza:
97%

Ahogy te is úgy a férjed is maga miatt lépett anno.

Ha tartós kapcsolatot szeretnél akkor szükséges, hogy meglegyen a képességed a kommunikációra.

Férjednek mint az aktuális partnerednek már az új férfi felbukkanásakor kellett volna szólnod.

E képesség nélkül az új kapcsolat is lapos lesz egy idő múlva.

2019. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem baj,akkor se maradok a régiben.
2019. szept. 14. 15:45
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, én a helyedben mindenképpen elválnék. Nem is feltétlenül az új pasi miatt, hanem azért, mert nyitott voltál az új pasira a férjed mellett. Tehát a házasságodnak mindenképpen annyi.

Én azt mondom, fiatal vagy, bőven újra kezdheted még az életedet, nem is kérdés. Ne maradjál benne egy számodra nyűgös házasságban.

Egy tanács: Ne menj hozzá rögtön az új szerelmedhez. Éljél vele együtt legalább 2-3 évet előtte. Szóval ne "szédelegjél" egyik házasságból a másikba.

Lehet, hogy nem is az új srác lesz a holtodiglan-holtomiglan szerelem, de legalább arra rádöbbentett, hogy amiben most vagy, az Neked nem megfelelő.

Nagyon fiatalon ugrottál bele ebbe a házasságba. Az vesse Rád az első követ, aki nem hozott fiatalon még soha elhamarkodott döntést.

2019. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!