Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem hatalmas hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem hatalmas hülyeséget csinált, most meg még ő van megsértve, hogy nem jut az extráira. Ilyen esetben mit tennétek? Hogyan lehetne kompromisszumra jutni?

Figyelt kérdés

A férjem a fejébe vette, hogy utálja a munkahelyét és a megkérdezésem nélkül felmondott. Azt hitte, majd elárasztják az állásajánlatok. Ez 5 hónapja volt és a kutyának se hiányzik. A legtöbb elküldött önéletrajzra nem is reagálnak, amire meg behívták oda nem őt vették fel. Jelenleg egy Forintot sem kap.


A pénzt eddig is én kezeltem, ezért elkezdtem minimumra lecsökkenteni a kiadásunkat, mert 210000Ft nagyon kevés 5 emberre. A rezsi mindennel együtt 90000Ft, fejlesztő torna 22000Ft, a többi pedig elmegy a mindennapos kiadásokra (élelmiszer, gyógyszer, pelenka...).


A probléma ott kezdődik, hogy van egy hitele, ami 42000Ft havonta és emellett még cigizik is amire eddig havi 25-30000Ft-ot költött. Ezeket képtelen vagyok kigazdálkodni ebből a pénzből. Szerinte jól megvagyunk így is, csak én akarok neki keresztbe tenni, ezért "vontam meg" tőle ezeket.


Már kértem szépen és csúnyán is, de nem hajlandó akármire beadni az önéletrajzát.


2015. júl. 29. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Kb összefoglaltad az egészet, mi a valódi kérdés? Mit vársz a GYK-tól?


Mert szerintem Te is tudod a válaszokat, hogy mit kellene tenni, és kinek van igaza, csak jó volt kiírni magadból a fájdalmad, ehhez viszont nem nagyon lehet hozzászólni.

2015. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát kompromisszumra leginkább úgy lehetne jutni, h felfogná, h ő egy felnőtt ember és nemcsak a saját, hanem a családja életéért is felelősséggel tartozik. De itt nem ez történik.
2015. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vállaljon el akármit.

addig meg a cigiről mondjon szépen le. ez a min.

2015. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs kompromisszum. Mivel a társad, ezért kap enni, inni, van hol laknia, de ennyi. A nem alapvető dolgokra meg keresse meg a pénzt.

Tudod, én ebben a helyzetben behúznám fulem, farkam, és mindenkit elárasztanék az önéletrjzaimmal. A gyerekeim es a feleségem elöl meg nem venném el a pénzt, hogy cigire költsem.

5 hónap után választás elé állítanám. Ha tényleg keres munkát, akkor támogatnám lelkileg, de ha hesszel, akkor tartsa el magát.

2015. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

5 hónap hosszú idő... nem mondhatod, hogy nem voltál türelmes... adja be akármire az önéletrajzát és az akármi mellett szépen kereshet neki jobban való munkát. Ha talál, akkor válthat másra. Sokszor nem értettem ezt a hozzáállást, elég erős indok kellene ahhoz, hogy felmondjak valahol. Persze mind más alkatok vagyunk, engem nehezebb eltántorítani. Mentem már haza sírva, mert a főnököm akkora tapló volt. Lebetegedtem (salmonella) és hazamentem egy konferenciáról, ami miatt nagyon megharagudott, majd később azt mondta, megleckéztetne, de hallotta, hogy voltak szövődmények és szívműtétem lesz, így az élet éppen eléggé megbüntetett. Mellesleg magamnak csináltam, mert én vettem a szendvicset, amitől salmonellás lettem. Egyrészt köpni-nyelni nem lehet az ilyen dumáktól, másnap elnézést kért, de **** meg magát az ilyen. xD Most jól kipanaszkodtam magam, pedig szeretem a munkám és a főnököm is (erővel, mert másként nem megy :D ).

Szerintem a cigi plusz kiadás. Arra keresse meg a saját pénzét. Vállaljon valamit legalább 4 órában akár, amíg nincs más. Gondolom már az is segítség lenne, ha nem vinne el 72ezret a másik oldalról... Az nagyon nagy luxus, hogy minden nap egy egész doboz!!!! cigit szív el úgy, hogy nincs bevétele. Az napi kb 20 szál (attól függ, mit szív)... nemár...

2015. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!