Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeséget csináltam mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam mikor hozzámentem, hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2 év házasság után megbántam hogy hozzámentem egy 46 éves férfihoz. Sok.mindenben nem úgy alakult a kapcsolat, ahogy terveztem, és hát őt magát is eléggé idealizáltam/túlértékeltem. Együtt lakva sokkal unalmasabb,fárasztóbb arcát mutatta mint anno a titkos találkákon. Elég hamar ellaposodott részemről a dolog, de még lehet hogy el lettem volna vele egy ideig. Viszont pár hónapja bombaként robbant be az életembe egy új férfi, aki egész más mint a férjem, sokkal fiatalabb(25 éves), jóképű,megnyerő, izgslmas, röviden szólva szerelmes vagyok belé és ő viszonozza. 3 hónapnyi viszony után eljutottunk oda, hogy felvállaljuk a szerelmünket nyílvánosan. Cssk a férjem miatt aggódom. Ő eléggé szeret engem, gyereket akar tőlem, ráadásul miattam hagyta ott az előző feleségét és a két kamasz gyerekét. Már arra is gondoltam hogy egyszerűen elmegyek mikor nincs otthon és megírom neki hogy mi a helyzet.


24/N


2019. szept. 14. 14:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hol olvassátok hogy rögtön hozzá akarok menni?
2019. szept. 14. 17:58
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi okozza a dilemmádat?


Semmi értelme ebben a házasságban maradnod. Az egyenes beszéd a legcélszerűbb. Állj elé és mondd el mi a helyzet.


Tulajdonképpen én sem sajnálom a tagot, megérdemli, amit kapott. Erről szoktam beszélni, hogy a sors keze mindenkit utolér.

2019. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

El kell válni.

Össze kell jönni az új csávóval.

Össze kell házasodni az új csávóval.

Imatkozni kell, h ne járj úgy 46 évesen, 2 kamaszgyerekkel, mint a mostani férjed exneje.

2019. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Amiatt ne aggódj, fiatal bikája van, sokkal jobban néz mint az én férjem:D
2019. szept. 14. 18:23
 15/18 anonim ***** válasza:
98%

már bocsánat, de ha neked is új pasid van, és az exnej fiatal bikája is jóképűbb mint a férjed, akkor ő tulajdonképpen mivel is fogott meg téged??


ez azért engem is érdekelne...

2019. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, egy igazán szánalmas, ostoba 3,14csa vagy.

10-es válaszoló igazán korrekt választ adott, mégis lepontoztad 31%-gra, gratulálok.

(Amúgy hogy miért írják ennyien, hogy ne menj hozzá rögtön az új kandúrhoz? Hát talán azért, mert 22 évesen sem kergetett senki az asztal körül, hogy menjél férjhez, sőt gondolom, szüleid is elmondták a véleményüket a 22 év korkülönbségről, neked mégis naggggyon sürgős volt az esküvő.)

2019. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válj el, utána kreverj az új pasiddal,tart ameddig tart, aztán röppenj új ágyba. Szépen el fog telni a fiatalságod, utàna vond le a tanulságot.
2019. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De miért mentél férjhez? Maradhattál volna szerető, mindenki ült volna a langyos carban s most mikor megjelent az új pasi vígan léphettél volna. A férjed nem sajnálom, és téged sem, az új pasinak ha van egy kis esze hamar le fog lépni.
2019. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!