Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hülyeséget csináltom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltom, hogy "elengedtem" a férjemet sörözni egy kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy hárman megyünk, de közben nem sikerült kire hagyni a fiunkat, úgyhogy mondtam neki, hogy nyugodtan menjenek ketten.
2014. szept. 12. 23:03
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
csináltam
2014. szept. 12. 23:04
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Miért csináltál volna hülyeséget? Elég extrém helyzet lenne, ha valamelyik fél hajtana másikra, de azért téged is visznek magukkal.. Ők kollégák, te gondolom kísérő lettél volna, ha már megbeszélték, miért is kellene lemondania az estét? Rendszert azért én sem csinálnék belőle, de ennyi bizalmat igazán megelőlegezhetsz a párodnak.
2014. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Bizalmon alapuló házasságban nem kell engedélyt kérni vagy adni a másiknak, hogy valamit csináljon.
2014. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
nem tettel semmi rosszat,ha kolleganoje akkor meg ugyis talalkoznak ,ha meg akar csalni ugyis megcsalhat,nem kell hozza kulon programot rendezni.Szerintem nem kell feltekenynek lenni,3-as programrol volt szo,amiben semmi titok,ha lenne valakije arrol nem tudnal ,biztos baratkoztatna meg teged vele ;)
2014. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Tegyél meg magadnak egy nagy-nagy szívességet, ne olvass bugyuta nőmagazinokat, ne hallgass mindentudó barátnőkre és szomszédasszonyokra, és akkor nem fogsz a semmiért kételkedni a férjedben.

Az "elengedés" kifejezést meg még idézőjelben is felejtsd el, majd akkor jusson eszedbe, ha a fiad akar elmenni valahová.

2014. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megerősítettetek a hitemben :-)


Kedves utolsó, női magazinokat sosem olvastam, de gyik-et annál inkább és itt az emberek nagy többsége ennél kisebb dologért is válna.

2014. szept. 12. 23:50
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
És ő el is ment? Az én férjemnek eszébe nem jut ilyen esetben "otthon hagyni" és elmenni még ha én mondom neki is.
2014. szept. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Látod, a 7-es is ilyen nem engedem el típus. Lehet, hogy a férj elmenne, de nem akar hisztit otthon.

Velem is előfordult feleség létemre, hogy egy kollégával beültem valahová a férjem nélkül. Ebből soha nem csináltunk problémát. Nem vagyunk tulajdonai egymásnak és meg is bízunk a másikban.

2014. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Engem még motorozni is "elengedett" a férjem egy kollégámmal. Mondjuk én nem kértem engedélyt, csak mondtam, hogy elmegyek, mert régi vágyam kipróbálni motorozni. És a férjemnek nincs motorra jogsija, így vele nehéz lett volna. De a férjem is odamegy, ahova szeretne, nem kell engedélyt kérnie, csak szólnia, hogy ne aggódjak, hogy hol van.
2014. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

"A kérdező kommentje:


Köszönöm, megerősítettetek a hitemben :-)


Kedves utolsó, női magazinokat sosem olvastam, de gyik-et annál inkább és itt az emberek nagy többsége ennél kisebb dologért is válna."


Mondd, hogy nem arra utaltál, hogy egy névtelen internetes fórum alapján alakítod az életedet... hogy képes vagy azért elgondolkodni a házasságodon, mert névtelen-arctalan-ismeretlen akárkik azt írják egy netes oldalra?

2014. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!