Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hülyeséget csináltom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltom, hogy "elengedtem" a férjemet sörözni egy kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy hárman megyünk, de közben nem sikerült kire hagyni a fiunkat, úgyhogy mondtam neki, hogy nyugodtan menjenek ketten.
2014. szept. 12. 23:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%
az én férjem nem jár kolléganőkkel sörözni, és soha nem is volt ez téma, hogy szórakozn menne kolléganőkkel. 1 szerető férj igy nem viselkedik.
2014. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha szexelni akartak volna, akkor téged már eleve nem hívnak, és a férjed bekamuzza, hogy haverokkal megy. Persze vannak teóriák, hogy a férj bemutatja a feleségnek a szeretőt, hogy az még csak véletlenül se gyanakodjon. De a férfiak ehhez hülyék szerintem, és ez már csak a nők szokásos túlkombinálása, és a kényszeres problémagyártás, amit unalmukban tesznek. Nőként írtam mindezt. Az utóbbi válaszoknál is láthatod, kérdező, rengetegen élnek bizalmatlanul, és azzal magyarázzák, hogy a férjük nem jár el sehova (dehogynem...), mert szerető férjek. Pedig ez nem feltétlenül igaz, csak tudják, hogy egy hétig nem kapnának vacsorát, ha ki mernék tenni a lábukat otthonról, pláne egy ellenkező neművel.
2014. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
A 18-as és 20-assal teljes mértékben egyet értek!
2014. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

Ezek szerint én iszonyatos feleség vagyok. Soha, de SOHA nem jut eszembe "elkérdezkedni" bárhová a férjemtől; megkérdezem nem probléma-e ha megyek, de azt is inkább udvariasságból, vagy hogy ne húzzam véletlenül keresztbe valami tervét. Sajnos az idő múlásával megváltoztak a szokásaink, ő otthon ül, én pedig élek. Meg tudtuk oldani válás nélkül.

Ő boldogan eljátszik otthon a számítógépen (addig sem zavarom közben), én pedig eljárok házibuliba, sörözni a haverokkal (urambocsá' szinte mind férfi), bandázni, zenekari próbákra, koncertekre.

Még sosem volt problémánk a dologból, pedig gyakran előfordul, hogy spontán, egyik percről a másikra indulok.

Emellett olyan közös programokat szervezünk, amit mindketten szívesen csinálunk, illetve ő is arra megy, amerre akar. Értelemszerűen a megcsalás nincs benne a pakliban... ha mégis, azt rövid pórázon is meg lehet oldani (és valószínűleg akkor nagyobb is az esély rá).

Lehet kívülről furcsának tűnik, de pont ezzel a szabadsággal működik jól az egész kapcsolatunk. Pláne, hogy bőven elkerüljük azokat a feszengős, "csak azért megyek, mert muszáj" eseményeket, amiket kb. mindenki utál.

2014. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt. Figyelj oda, mert valami készül. Ne hidd el, mindenki hazudik.
2014. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!