Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hülyeséget csináltom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltom, hogy "elengedtem" a férjemet sörözni egy kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy hárman megyünk, de közben nem sikerült kire hagyni a fiunkat, úgyhogy mondtam neki, hogy nyugodtan menjenek ketten.
2014. szept. 12. 23:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
Igen egy szereto ferj nem megy el egyedul egy novel sehova
2014. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
Azoknak, akik ENNYIRE sem bíznak a férjükben: majd küldök koszorút a házasság temetésére. Kérdező, a te eseted nem ad okot aggodalomra.
2014. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, azt azért túlzás lenne állítani, hogy a gyik szerint alakítom az életemet. De gyakran meglepődöm egy-egy válaszon és olyankor elgondolkodom, hogy most akkor én csinálok valamit rosszul és gondolkodom rosszul a házasságomról?! (mint például a 11-es válasznál).
2014. szept. 13. 11:37
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát,hogy őszinte legyek, nem tudom....


Mert,az a tény, hogy akit szoros pórázon tartanak, szabadulni akar...nem minden esetben jön be.


Én a férjemet mindig "elengedtem",bár nem igazán örültem neki,több napra horgászni, a haverjával.járt kocsmába is.

Szóval nem korlátoztam.Mégis megcsalt ráadásul, egy ismerősének az élettársával.


Remélem, a te férjed esetében nem kell attól tartani, hogy összemelegedik a kolléganőjével.


Amúgy szokott beszélni róla,Konkrétan erről a sörözésről mit mesélt?A nő hogy néz ki,hány éves?(de ez se mérvadó,lényeg hogy MÁS..:( )

2014. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

hm, hát őszintén inkább áthívtam volna a nőt, de én sem örülnék, ha a férjem "randizna" valakivel.

fordított esetben is furcsa lenne.

persze vannak olyan barátaim, akik a végtelenségig nem érdekelnek, mint férfiak, de valami furcsa akkor is van az egészben szerintem, ha egy férfival kettesben elmegyek iszogatni, miközben a férjem otthon vár... baráti társaság stb, kollegiális viszony stb nem zavar, de ez a kettesben való iszogatás, igen, zavarna.

2014. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
Én is "elengedem" (bár nem szeretem ezt a szót, nem a gyerekem, hogy az engedélyem kellene hozzá) a férjem néha sörözni másokkal, mert BÍZOK benne. Az olyan kapcsolatnak komolyan mi értelme, amiben állandóan a sarkában kell lenni a férjnek, hogy ne csaljon meg? Ha meg akar csalni, talál rá módot valahogy. Én is kiakadnék, ha nem mehetnék el akár a barátnőimmel akár egy régi barátommal valami programra, mert ő nem enged. Nekem is fájna a bizalmatlanság, hogy azt feltételezi rólam, amint nincs a közelemben, szétteszem a lábam valakinek.
2014. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%

de szerintem egyes emberek nem értik, hogy a megcsalás az nem csak az, ha nemi aktus történik.

nyilván ezeknek az embereknek máshol van a határ, nekik az a férj, akinek szétteszi a lábát, más különbség nincsen a férj meg egyéb férfiak között.

ez is egy életvitel, én nem bírálom, csak attól még nem hülye a másik, hogy szerinte az intim kapcsolat az nem a behatolásnál kezdődik.

2014. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

11 vagyok

Komolyan miert is menne kettesben egy masik novel a ferjem barhova iss???

ha kollegak akkor munkahelyen beszlehetnek de kettesben?

azt hiszem a ferjem sem orulne ha kettesben a munkatarsamal barmilyen munkan kivuli programot szerveznenk.

persze haverokkal ismerosokkel ferfiakkal szoktak kikapcsolodni de ott nincs egyedulaallo holgy aki no ott van az a ferjevel megy.

es ez igy normalis miert tenne ki magat a csabitasnak?

2014. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%
nem csináltál hülyeséget, de én például nem járok nős kollégákkal sörözni. Járhatna a kolléganő szingli kollégákkal sörözni. Nem de????
2014. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
43%
így kezdődik 1 munkahelyi szerelmi viszony.
2014. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!