Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most szakitsam meg vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

12 ev utan, 3 eve elvaltam. Kozos gyerekunk nem volt. Azert valtunk, mert nem mukodott mar a vegefele, es a celjaink elteroek voltak. Nem haraggal valtunk, normalis viszonyban mentunk szet.

En azota ujra ferjhezmentem, boldog kapcsolatban elek, de idonkent egy-egy emailt valtunk, telefonon beszelunk, erdeklodunk, hogy alakul a masik sorsa.

Tegnap hazajottem latogatoba Magyarorszagra, es felhivtam. Nem vette fel.

Egy oraval kesobb megtudtam, hogy epp ott volt a baratnoje, es a lany teljesen kiakadt, a hiszteriaig felhuzta magat azon, hogy en hogy merek telefonalni, es biztosan a szeretoje maradtam a volt ferjemnek.


Koveteli, hogy azonnal szakitsa meg velem a kapcsolatot.


Tenyleg ennyire gyanus, ha a volt hazastarsak normalis kapcsolatban maradtak? Tartsam akkor tavol magam a volt paromtol, csak mert a baratnoje nem bizik senkiben?


2014. máj. 25. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolom, hogy meg kéne szakítani a kapcsolatot. Ezt majd a volt férjed lerendezi. Bár minden pár ilyen intelligensen tudná kezelni, mint ti. Itt a lányzónál van kis vicces fodzsaték...
2014. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A csaj nem lehet túl biztos a kapcsolatukban, ha ennyire féltékeny a volt feleségre.
2014. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugye nem mondod komolyan, hogy te ennyire alkalmazkodni akarsz egy számodra vadidegen ember elvárásaihoz?
2014. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En csak nem akarok bonyodalmat okozni, es igazan orulnek, ha a volt ferjem talalna egy rendes lanyt maganak, bar ez a tegnapi vita egy ajto betoresevel vegzodott, annyira felidegesitette magat a volt ferjem.
2014. máj. 25. 15:17
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Uh, hát ez kemény, ajtórongáló vita lehetett. De az ő életük, hagyd, hogy úgy rendezzék, ahogy akarják. Ha úgy egyeznek meg ők ketten, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, akkor ez van, nem tudsz mást csinálni csak elfogadni.
2014. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Neked ezzel semmi dolgod sincs.Nem a te férjed kérte,hanem az ő barátnője.A volt férjed ügye.
2014. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A volt anyosom hivott fel ma reggel, es o meselte el, hogy a haloszoba ajtaja betort, mert a volt ferjem belevagott parat okollel duheben.

En most ugy vagyok vele, hogy nem telefonalok, nem irok, csak epp elszomorit, amiert azonnal azt feltetelezi rolam egy vadidegen ember, aki nem is ismer, hogy biztosan osszejarok a volt ferjemmel. Oszinten rosszul esik.

2014. máj. 25. 15:32
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem, hogy sz@rul esik, de egy idegen véleményére ne adj. Emiatt nehogy ne tudj jót aludni.

De ha az vigasztal, gondolj arra, hogy nem a személyednek szólt (hiszen nem is ismer), bárki miatt kiverte volna a balhét hasonló helyzetben.

2014. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

"de egy idegen véleményére ne adj."


Mondja ezt egy idegen. Akkor miért adjon a te véleményedre, hogy ne törödjőn vele?

2014. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

16:36

Azt csinál az én véleményemmel a kérdező, amit akar.

2014. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!