Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most szakitsam meg vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

12 ev utan, 3 eve elvaltam. Kozos gyerekunk nem volt. Azert valtunk, mert nem mukodott mar a vegefele, es a celjaink elteroek voltak. Nem haraggal valtunk, normalis viszonyban mentunk szet.

En azota ujra ferjhezmentem, boldog kapcsolatban elek, de idonkent egy-egy emailt valtunk, telefonon beszelunk, erdeklodunk, hogy alakul a masik sorsa.

Tegnap hazajottem latogatoba Magyarorszagra, es felhivtam. Nem vette fel.

Egy oraval kesobb megtudtam, hogy epp ott volt a baratnoje, es a lany teljesen kiakadt, a hiszteriaig felhuzta magat azon, hogy en hogy merek telefonalni, es biztosan a szeretoje maradtam a volt ferjemnek.


Koveteli, hogy azonnal szakitsa meg velem a kapcsolatot.


Tenyleg ennyire gyanus, ha a volt hazastarsak normalis kapcsolatban maradtak? Tartsam akkor tavol magam a volt paromtol, csak mert a baratnoje nem bizik senkiben?


2014. máj. 25. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy exek nagyon jóba maradnak és tartják a kapcsolatot, de ez csak addig van rendben és addig egészséges, amíg mindenkinek megfelel ez a helyzet, tehát az épp aktuális partnereknek is. Mivel most már te vagy az ex és a másik illető a jelen barátnő/feleség, így evidens hogy az ő véleménye és akarata kell hogy számítson jobban a tiedénél. Te tudod, hogy semmit nem akarsz az exedtől, szerintem amúgy ezt a jelenlegi partnere is jól tudja, egyszerűen csak nem szeretné ezt, nem esik jól ez neki. Ezt tiszteletben kell tartani, neked is, meg az exednek is. A helyedben egy-egy nagyon ritkán váltott mailen kívűl máshogy nem keresném a társaságát az exnek.
2014. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Ebből az esetből gondolom levontad a tanulságot.Nem kell rosszban lennetek nyilván senki kedvéért,de ne nagyon hívogasd,vagy sms-ezzetek.Néha egy-egy ünnepi köszöntés,levélváltás belefér szerintem,de itt húzd meg a határt.Ezenkívül ilyenkor mindig képzeld bele magad kicsit a másik fél helyzetébe is.A csajnak sem lehet könnyű félre tenni a gyanakvást,pláne,ha egyéb problémáik is akadnak.Nem esik jól neki a helyzet,a párodnak sem a féltékenység,hát hagyd őket.A többi már az ő ügyük.Tartsd tiszteletben a kapcsolatukat,és nem lesz baj.
2014. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy te mit akarsz.

Ha a volt férjednek annyira fontos a csaja, akkor úgyis megszakítja veled a kapcsolatot.

Ha meg nem akarja megszakítani, akkor te ne foglalkozz a nőjével. Nem neked kell elviselni a hisztériáját.

A lényeg, hogy ebben a pasi dönt.

2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a volt férjednek kell(ene) lerendeznie, de azért nem ajtó betöréssel. Nyilván nem oké, hogy hisztériázik a barátnő, de akkor is a volt férjednek kell ezt megbeszélnie vele és döntenie, hogy együtt marad egy hisztériás, önbizalomhiányos nővel és megszakítja veled a kapcsolatot vagy úgy gondolja nem kér tovább belőle. De te most maradj háttérben.
2014. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Vegulis tenyleg furcsa lehet ebben a vilagban az, hogy exek jo kapcsolatban maradtak, ezert valamilyen szinten meg tudom erteni a reakciot.

De nem szeretnenk megszakitani a baratsagunkat egy ilyen miatt. Egy kicsit most a hatterben fogok maradni.

2014. máj. 26. 14:22
 16/17 anonim ***** válasza:

A 11-essel értek egyet. A reakciója lehetett túlzó a barátnőmnek, de én is mondtam a férjemnek, hogy zavar, ha exneje követi a közös életünket (közös gyerekük nincs).

Nem kell rosszban lenniük, de az végetért, én személyesen nem tartom egészségesnek az összekötve maradást.

Én szerettem az exeimet, nem haragszom rájuk, de nem maradtak részei az életemnek.

2014. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
barátnőmnek helyesen = barátnőnek
2014. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!