Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vártam volna el némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vártam volna el némi megértést, szeretgetést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem vagyok túl jól. Most oda jutottam, hogy tettek fel 24 órás vérnyomásmérőt, meg ekgt. Nem lett jó az eredmény, azt mondta a doki, hogy nagyobb baj is lehet. A férjem sosem hiszi el, hogy rosszul vagyok, szerinte csak stimuláló szimulálok, hogy valaki foglalkozzon velem. Most mutattam a papírokat. Erre az volt a reakciója, hogy ő nem is érti, hogy mi van velem. Betöltöttem a 40et és széthullottam. És hogy én tehetek az egészről. És hogy olyan vagyok, mint egy öregasszony, hogy egy csomó gyógyszert szedek. És hogy akkor ezután már mindig ez lesz, hogy lesz valami bajom. Én egy kis jó szóra vágytam volna, arra, hogy átölel. De semmi.
2020. dec. 11. 05:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
78%

29

Legalább olvass utána a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket beszélsz.

Az átlagos napi alvásigény 7-8 óra egy felnőtt ember esetében.

Tudományos TÉNY.


Ettől persze vannak egyéni eltérések, de ezt egy genetikai mutáció okozza, erről számos tudományos kutatást publikáltak már az utóbbi években.

Tehát ez is tudományos TÉNY.


Nem, nem fogok neked semmit linkelgetni, google, nézz utána.

Tanulj, művelődj.


És főleg, ha beláttad, hogy mi a helyzet, akkor örülj neki, hogy te beéred kevés alvással, viszont fogadd el, hogy az emberek többsége nem ilyen, és nem azért, mert lusták.


Ahogy az emberek többségének nincs 140es IQ-ja sem, de ha valakinek annyi, akkor az örüljön neki, de legyen tisztában vele, hogy nem ez az átlag, és ez sem a többi ember lustasága, hanem adottság.


Ahogy az is adottság, hogy én természetes módon magas és izmos vagyok minimális zsírszövettel - minimális edzés mellett, külön diéta nélkül is látványosan atletikusabb, gyorsabb, erősebb vagyok az átlagembernél. De nem fogom ezt senki máson számonkérni, hogy öcsém, te miért nem gyúrod ki magad, lusta vagy?

Hát ez nem így működik, nem mindenki tudja kockahasúra atlétává kigyúrni magát, ha meggebed, akkor sem - pláne ha nem ez a foglalkozása.


Genetikailag mások az adottságaink.

Ez van.


Olimpiát sem lehet nyerni pusztán akaraterővel, az csak az egyik tényező - a másik az adottság, a genetika.(A harmadik meg a dopping, de ez már tényleg nagyon más téma)

2020. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

#30:

Majdnem jó...

Igazából az agyad is a szervezeted egy része, így pontosan jól írod.

Az agyad tiltakozik ellene, "f@szom sem kel fel, alszom még egy kicsit".

Ha nem akarom ennyire drasztikusan, akkor csak az ágyban iszom meg a kávét, vagy nyomkodom a telefont, hmmm kicsit pihizek még és kikelek... na ja.

Csörög az óra, vagy nem, többségében előbb felébredek, de a lényeg azon van, hogy gondolkodás, és minden egyéb nélkül abban a szent pillanatban kikelek és kiülök a konyhába!

Pont ezért kell egy óra mire "magamhoz térek".

Írok jobbat, van amikor 3:50 perckor megébredek mert pisilnem kell esetleg, már nem fekszem vissza!

Bár az az alvás ami akkor következne mélyebb és többet érne mint amit addig aludtam, de tudod után kikelni iszonyat nehéz.

És igen, a szervezetem hozzá van szoktatva, egyszerűen felébreszt és nagyon élvezem a friss tészta és kávé illatát, iszonyat jó a hangulatom hajnalban amikor még kint sötét van!

Egyébként nem ítélek el emiatt senkit, ez korunk egyik legnagyobb népbetegsége!

Nekem szenvedés látni, hogy a gyerek félkómás fejjel ül az ágy szélén, azt sem tudja hol van... egy kínszenvedés munkába mennie! (tapasztalom amikor szabin vagyok).

Pont ugyan ez jellemzi az egész munkamorált és életét, a családban Ő dolgozik a legtöbbet, a legnehezebbet, és szegény olyan fáradt, hogy hétvégén, és minden hétvégén soha semmiben nem segít!

"picit pihenek, mert olyan sokat dolgozom hétvégén"

Nagyanyáitok, Nagyapáitok, és az összes Ó felmenőitek forognak a sírjukban!

2020. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
*dolgozom hétközben"
2020. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Válj el mielőtt meghalsz. Ne mérgezd magad egy ilyen bunkóval.
2020. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

#32 A szervezetre értettem, hogy idő után tiltakozik nem az agyra. Tehát mikor már túlhajtja az ember a kevés pihenéssel.

Az meg, hogy ki hogyan ébred, jó kérdés, hogy szokás vagy adottság. Van aki úgy mint te, van aki úgy mint én. Inkább fél órával korábbra állítom az ébresztőt, csak legyen időm ébredezni az ágyban. Különben ha hirtelen kiugrok ahogy te, el van szúrva az egész napom.

De ez már valóban lehet szokás nem adottság. Csak ugye ezzel már elkanyarodtál az eredeti kinek mennyi pihenésre van szüksége témától. :)

#30

2020. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
68%

Látod, nem érted meg, hogy az ágyban nem lehet ébredezni!

De nagyon szét offoltuk a kérdést, még akkor is ha egy picit idetartozik.

Tehát az egész lényege kérdező, hogy mozogj kicsit, próbálj egy kis életmód és életszemélet váltással (többen is írták előttem, hogy nagy culával nem kell tanulni), nem kell senkit kiszolgálni!

Ha férjurad éhes vacsorakor akkor kikászálódik, megfogja kicsi vajat, kicsi felvágottat a hűtőből, és csinál magának szépen!

Sőt! Neked is csinál.

Ha pedig beszól, hogy Ő dolgpzik, beszólhatsz, hogy én mit csinálok szerinted te "nyomorék", nem tetszik, el lehet húzni a barátnőidhez.

Sőt, ha még este le is lépsz barátnővel egy kis mozgásra, meg fogja enni a fene!

Ha nem, és nem tudsz vele elbeszélgetni, "megfenyegetve" sem, akkor sajnos a házasságod végére értél, és ne tartson vissza semmi, hidd el van élet házasság után is, gyerekkel is!

2020. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem nőként a nőket, hogy tudnak ilyen parasztokkal összejönni. És ráadásul még gyereket is vállalni velük. És ne, ne mondd nekem hogy ő régen tündér volt. Mert biztosra veszem hogy nem volt az. Ilyen embertől mit vársz? Nem fog ölelgetni meg szeretgetni, mert magán kívül nem képes mást szeretni.
2020. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Senkit nem pontoztam le, hiszen azért írtam ki a kérdést, mert más véleményére vagyok kíváncsi.

Lehet ilyen volt régen is, valószínűleg én kényeztettem el, én rontottam el az elején.

Most annyit fűzött az állapotomhoz, hogy hát te jól szét vagy esve. És nem, nem csinál vacsorát nekem, sem reggelit. Mert kétféle diétát kell csinálnom és ő azt nem tudja. De leginkább nem is akarja.

2020. dec. 11. 12:40
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Napi 4-5 óra alvás az kínzás, mellette a világ összes vitaminja sem elég.


Kérdező, nem vagy roncs. Nekem 17 évesen voltak ugyanilyen vizsgálataim, pedig sportoltam, egészséges voltam.


Szerintem ebből a kapcsolatból ki kellene lépned, hogy összeszedhesd magad.

2020. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

#36 Te nem érted, hogy nem vagyunk egyformák, nem egyforma a szervezetünk. Én ébredezek az ágyban x időt, de mikor kikelek, fitt és üde vagyok. Míg ugyan ennyi idő alatt férjem azzal a módszerrel mint te, még bambul, félálomban teszi a dolgát, próbál magához térni, és még plusz egy órát nem lehet hozzá szólni.

Viszont jó hír, a többiben egyet értünk, amit a kérdezőnek írtál. :D


Kérdező, szoktasd le férjed erről, hogy teljes kiszolgálásban részesíted. Nagy fiú már, megtalálja a hűtőt, nem vágja el a kezét a késsel...

2020. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!