Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vártam volna el némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vártam volna el némi megértést, szeretgetést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem vagyok túl jól. Most oda jutottam, hogy tettek fel 24 órás vérnyomásmérőt, meg ekgt. Nem lett jó az eredmény, azt mondta a doki, hogy nagyobb baj is lehet. A férjem sosem hiszi el, hogy rosszul vagyok, szerinte csak stimuláló szimulálok, hogy valaki foglalkozzon velem. Most mutattam a papírokat. Erre az volt a reakciója, hogy ő nem is érti, hogy mi van velem. Betöltöttem a 40et és széthullottam. És hogy én tehetek az egészről. És hogy olyan vagyok, mint egy öregasszony, hogy egy csomó gyógyszert szedek. És hogy akkor ezután már mindig ez lesz, hogy lesz valami bajom. Én egy kis jó szóra vágytam volna, arra, hogy átölel. De semmi.
2020. dec. 11. 05:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgess vele. Mond el neki, hogy arra vágysz hogy mutassa meg hogy szeret. Egy kis ölelés, egy kis puszi.

Elég bunkó reakciója volt. Ha nem működik, hogy ezen túl normálisan viselkedjen veled, akkor pedig válás. Tudod az sem mindegy, hogy milyen az ember élethelyzete, ill., hogy pozitív vagy negatív emberek vesznek körül. Akikkel az idődet töltöd, azok nagy hatással vannak rád, és ami negatív azt ki kell zárni, mert csak lehúz (persze először változtatni próbálni), ezt ne feledd.

2020. dec. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%

Ez hogy nem derült ki hamarabb?

En az exemmel kb 1 éve ha jártam már akkor làttam rajta milyen mellettem amikor bajom van vagy beteg vagyok vagy szimplan nem vagyok a toppon.


Egyszer volt olyan is hogy èreztem hogy megfog jönni hepciás voltam es rosszkedvü de ö találkozni akart.

Igy külön kértem hogy akkor ma ne veszekedjünk mert most egy kicsit ingerültebb vagyok. Szeretném ha tekintettel lenne ràm es inkabb szép napunk lenne.

Még megsèrtödött ezen hogy milyen kiralylanynak hiszem én magam hogy rám tekintettel kene lenni, ugy marta ezen magàt belül hogy még ö lett ingerültebb mint én. Komolyan!es vmi màs témàn elkezdett provokálni is meg veszekedést szitani hogy teszteljen.

Meg amikor egyszerre voltunk betegek. Takony làz ejszakai orrdugulas meg minden. Nekem nem volt lép éppen gyogyszerre semmire. Ö mellettem bevásárolt magànak neocitrant, fujos orrcseppet, vitaminokat én meg vergödtem mellett. Es kegyesen megkerdezte kérek e egy tasakot a neocitranjabol. Mondtam köszi nem..(az ilyeneknek kúraszerüen van ertelme mintha nem tudnà)


Akkor en már làttam azt is, ha nagyobb baj lenne miket várhatnék.

2020. dec. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%

*ja es azota gyereke lett. Hàt az volt a legnagyobb baja, hogy mindenki az anyàt babát lihegi körül. Es ök vannak a figyelem közeppontjàban es neki esett extremsportolni meg rajzolni likokért hirtelen.

Irigy önzö ember egyébként is, csak ö lehet a sztàr.csak ö lehet beteg es akkor sajnàlni kell. A màsik csak neki asszisztàljon.

Kemény lehet neki megtanulni azt, hogy adni is tudni kéne empátiàt vagy bármit.es nem körülötte forog a föld

2020. dec. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
36%

Az emberek többsége nagyon szélsőséges!

Nem lehetne a kettő között?

Neki is igaza van és neked is!

40 évesen a gyógyszerek helyett sportolnod kéne, és vitaminokat szedned!

Jah, nem vagyok gyúrós, tehát meg sem vádolhatsz ezzel!

Volt egy ismerősöm aki fejes volt egy gyógyszeripari cégnél, sosem feledem amit mondott!

"Én biztos nem adok semmilyen gyógyszert a családomnak"

Természetesen nem "fényevő" volt az öreg, csak próbálta annyira leredukálni a gyógyszerszedést amennyire csak lehetett.

Eleve úgy indul, hogy elmész az orvoshoz (fájós lábbal), és hazamész onnan másik három betegséggel, olyan felírt gyógyszerekkel amire semmi szükséged, és másik három betegséget okoz a mellékhatása.

Nyilván drasztikusan és lesarkítva írtam, de közel áll a valósághoz.

Még egyszer írom, nem vagyok sem gyúrós, sem egészségmániás, sem vega!

Egyszerűen 44 évesen figyelek egy kicsit az étrendemre, a mennyiségre, és a napi mozgásigényre (még csak nem is sportolok).

Elengedem ami idegesít, így próbálom kizárni a stresszt amennyire lehet.

Ennek köszönhetően az orvot 5 évben egyszer látom amikor a jogsimat hosszabítom, amikor a munkám megköveteli 6 méter magasban "spárgázom", és a szexuális aktivitásom is jóval az átlagon felül!

Feleségem szintén hasonló természet, szóval tessék a gyógyszert a gyógyszertárban hagyni, és mozogni, mozogni, és vitamint pótolni akár heti 1-2 gyümölcstállal vacsorára.

Az emberek többsége elveszik a szürke hétköznapok tengerébe, elkezdik mellőzni mindazt ami egy jól működő kapcsolat alapvető részei!

Ilyen az amire igényed van, az odafigyelés, a figyelmesség, a szeretet, az ölelés/érintés, a szép szavak, és sorolhatnám napestig.

Az egyikből adódik a másik!

2020. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
40 evesen ez tényleg nagyon borzaszto állapot. Meg simán fiatal vagy ezekhez. Viszont szerintem a legnagyobb bajod, hogy egy mérgező kapcsolatban élsz, ahol szarnak a fejedre.
2020. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
68%
Az is lehet eleve az egész kapcsolatod okozta az az életmodot is ami idáig vezetett.
2020. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
8%

Tényleg nagyon gáz, hogy 40 évesen ennyire le vagy épülve.

És ha szép szóval meg szeretgetéssel nem ment eddig semmire, akkor talán most ezen elgondolkodsz, hogy változtathatnál valamit az egészségi állapotodon, ha még egyáltalán lehetséges.


Gondolj bele a fordítottjába, te szívesen élnél ilyen fiatalon egy emberi ronccsal?

2020. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Egy emberi roncs volnék? Lehet akkor egyszerűbb lenne kiszállni mindenből. Ezek szerint csak addig érek valamit, míg 150%on tudok teljesíteni?

Igen, mozogni kellene. Mikor kicsi volt a gyerek, könyörögtem a férjemnek, hogy legyen vele 2 naponta egy fél órát, hogy tudjak mozogni. Válasz az volt, hogy old meg.

2020. dec. 11. 08:06
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Kedves párod van. Ja, nem. Ez nem társ, csak egy érzéketlen lény, akinek csak addig vagy jó, amíg nincs valami bajod.Rosszul választottál, de ezen nem késő még segíteni.
2020. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Tény, hogy ebben az évben rengeteg bajomra fény derült. De úgy gondolom, ellenkező esetben pont hogy jobban mellé állnék. Egész nap fel nem hív, hogy hogy vagyok, élek e még. Nem veszi komolyan, hogy baj van.
2020. dec. 11. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!