Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vártam volna el némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vártam volna el némi megértést, szeretgetést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem vagyok túl jól. Most oda jutottam, hogy tettek fel 24 órás vérnyomásmérőt, meg ekgt. Nem lett jó az eredmény, azt mondta a doki, hogy nagyobb baj is lehet. A férjem sosem hiszi el, hogy rosszul vagyok, szerinte csak stimuláló szimulálok, hogy valaki foglalkozzon velem. Most mutattam a papírokat. Erre az volt a reakciója, hogy ő nem is érti, hogy mi van velem. Betöltöttem a 40et és széthullottam. És hogy én tehetek az egészről. És hogy olyan vagyok, mint egy öregasszony, hogy egy csomó gyógyszert szedek. És hogy akkor ezután már mindig ez lesz, hogy lesz valami bajom. Én egy kis jó szóra vágytam volna, arra, hogy átölel. De semmi.
2020. dec. 11. 05:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!

Akkor leírom én a napomat okés? (#4-es válaszoló vagyok)

4:20-kor kelek, illetve kicsit előbb mert a biológiai órám előbb kelt mint a telefonom! (így szoktam meg).

Kávézom, olvasok, ébredezek egy órát úgy, hogy közben megcsinálom a kenyérnekvalót (magam sütöm a kovászos kenyeret).

Elkészítem a kávékat, reggeliket (Feleségemnek és a két a kölöknek).

Beérek a munkahelyre 5:40-re , bent mozgok 20 percet (vettem sportgyűrűket), lábemelés, húzóckodás.

Lenyomok 9-10 órát a munkahelyen, felveszem a Feleségemet az úton hazafelé.

Feleségem kiviszi a kutyát, 1 óra séta (neki ez a plusz mozgás, meg egy 10-15 perc házitorna este fürdés előtt.

Míg kiviszi a kutyát, addig én megfőzök 2 napra (kétnaponta főzök), megcsinálom a vacsorát, megvacsorázunk, kutyával játszunk (kereséses feladat jutalomfalatokkal), majd fürdés, de előtte előfordul, hogy le kell ülnöm még dolgoznom kicsit. Megnézünk egy jó filmet összebújva, vagy beszélgetünk, majd egy jót szeretkezünk úgy este 11-ig... van amikor hajnal 1-ig. Reggel aztán folytatódik minden.

A hétvégéink is ilyen szépen "betáblázott", házat építek, felújítok, néha hét közben munka után is.

Az embernek arra van ideje amire akarja, az összes többi csak mellébeszélés!

2020. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
32%

12-es vagyok.


Oké, lepontoztál.

De valójában meg amit a 13-as, 14-es hozzászólásodban leírtál, abból is az tűnik ki, hogy nem vagy egy küzdő típus.

Vagy legalábbis irányt tévesztettél. Mégis miért küzdöttél? A gyerekedért, a családodért? Hát ez derék, csak épp közben magadat adtad fel teljesen.

Nem csak ilyenekért kell megküzdeni, hanem a saját szuverenitásodért is.

De ahogy látom, te teljesen becsicskultál a férjednek, szolgaként viselkedsz.


És bocs, hogy ilyen keményen fogalmazok, de nem szokásom a valóságban sem szépíteni a mondanivalómat.


És akkor néhány gyakorlati meglátás:

Kajak nem értem, minek kell naponta kétszer főzni. Vacsorát külön??

Ott a hűtő, férjed kapjon ki belőle valami hideget, amihez kedve van, szalámi, felvágott, kolbász, paprika, paradicsom, retek, akármi, gyereknek ugyanezt tányérra tenni, oszt jónapot, lehet vacsorázni, 3 percbe se telt.


Ebédet is minek mindennap főzni?

Előre meg kell főzni 2-3 napra, aztán csak bevágni a mikróba, oszt' kész.


A gyereked meg nem tudom hány éves, de ha te 40 vagy, akkor gondolom már nem óvodás.

Úgyhogy őt sem kell állandóan pátyolgatni.

- tanuljon egyedül, akkor kérdezzen, ha nem ért valamit.

- játsszon magában, vagy a barátaival

- járjon egyedül iskolába


Máris felszabadul napközben egy csomó időd.


Hétvégente meg lehet járni a gyerekkel túrázni, kifejezetten ajánlott mozgásforma magas vérnyomás ellen, neki is jót tesz.

2020. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Valamit nem jól csinálsz.
2020. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
86%

"21 éve küzdök. Mindent megtettem érte."

Szép a jóban-rosszban ígéret, de nálatok ez egyoldalú. Ennyire azért nem kellett volna az önbecsülésed feladni egy önző, hálátlan, anyuci által elkényeztetett farokért. Viszont az nem segít rajtad, hogy ide írsz kérdést ki. Itt csak a változtatás fog segíteni. 2 évtizedet pazaroltál el egy seggfejre. Ideje kilépned ebből, ha jobb életet akarsz. Egyetlen fa.sz sem ér annyit, hogy a házvezetőnője legyél. Cserébe meg csak a szart kapd tőle.

2020. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
59%

21

"4:20-kor kelek, illetve kicsit előbb"


"majd egy jót szeretkezünk úgy este 11-ig... van amikor hajnal 1-ig"


Tehát alszol átlagban napi 4 órát, és még nem fordultál fel.

Ennél még a Pokémon is hihetőbb :DDDDD

2020. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
27%
Megvédem a 4est nekem is elég 4-5 óra alvás,mert időben lefekszem,gondolom nem minde nap 11ig szeretkezik.Még nem fordultam fel,ennyit igényel a szervezetem és mélyen alszom,hajnalban óra nélkül kipattan a szemem.
2020. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%

#25:

Hidd el letojom mit hiszel!

Többségében 5-6 óra, de van amikor 4 vagy kevesebb.

Ma például 3:40 kb.

Ne aggódj, mindkét fiam pont olyan mint te is, jaj meghalok... annyi de annyi munka van, jaj de nagyon fáradt vagyok = számítani rájuk felejtsd el!

A saját sebük nyalogatásától nem látják, hogy a másik mit csinál :D

Én nem sírok, élvezem!

Tudod a szex és az élet pont olyan mint a sport!

Iszonyat nehéz belekezdeni, de ha belekezdtél egyre jobban élvezed, és egyre több energiád lesz!

2020. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
59%

27

Oké, akkor elhisszük, hogy mutáns vagy, akinek elég ennyi alvás - végülis Napóleon, Tesla, Elon Musk, Donald Trump is ilyenek.


De nem ez a norma. Normális embernek 7-8 óra az alvásigénye.

Ez nem döntés kérdése, hanem genetika.

Épp ezért ezzel vagánykodni, és pláne mérceként állítani ezt mások elé enyhén szólva gyerekes. Nem a te érdemed, hanem egy adottság, így születtél.


Most akkor én is turnézzak itt azzal, hogy bár nekem 8-10 óra az alvásigényem, deviszont 194 centi vagyok, izmos, jóképű, 22 centi a farkam, és a nők álma vagyok? És hogy a feleségecskéd már attól elélvezne, ha meglátna alsógatyában, pláne ha úgy megdugnám, ahogy te az életben nem fogod tudni?


Semmi értelme ennek, mert ez sem az én érdemem, hanem genetika.

2020. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
18%

#28

Kedves kérdező is pont ugyan ebben szenved amiben te!

Értem, tehát akkor néha hétvégén amikor úgy döntök, hogy pihenek, és alszom 8-9-10 órát, akkor meg úgy születtem, éppen az az adottságom?! :D

Nem adottságnak hívják, hanem akaraterőnek!

Ha azt hiszed, hogy én nem aludnék vissza ha henyelnék a kikelés helyett, akkor tévedsz.

És mi köze van egy testi felépítésnek vagy valós külső adottságnak az egészhez?

Genetika mi? :D

2020. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
53%
#29 De, igenis ez adottság. Rövid távon azon múlik, hogy megengeded-e magadnak, hogy visszaaludjál. Hosszú távon derül ki, hogy akaraterő vagy adottság. Adottság a te eseted, hogy bírod folyamatosan. Akaraterő mikor az ember már hiába akarja, egy idő után egyszerűen a szervezete tiltakozik ellene.
2020. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!