Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vártam volna el némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vártam volna el némi megértést, szeretgetést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem vagyok túl jól. Most oda jutottam, hogy tettek fel 24 órás vérnyomásmérőt, meg ekgt. Nem lett jó az eredmény, azt mondta a doki, hogy nagyobb baj is lehet. A férjem sosem hiszi el, hogy rosszul vagyok, szerinte csak stimuláló szimulálok, hogy valaki foglalkozzon velem. Most mutattam a papírokat. Erre az volt a reakciója, hogy ő nem is érti, hogy mi van velem. Betöltöttem a 40et és széthullottam. És hogy én tehetek az egészről. És hogy olyan vagyok, mint egy öregasszony, hogy egy csomó gyógyszert szedek. És hogy akkor ezután már mindig ez lesz, hogy lesz valami bajom. Én egy kis jó szóra vágytam volna, arra, hogy átölel. De semmi.
2020. dec. 11. 05:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
52%
Betegség 90% a lelkiállapotod tükrözi.Tedd rendbe a lelked és értékeld magad.Valamint ahogy a 4 irja sportolj.
2020. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
13%

"Egy emberi roncs volnék? Lehet akkor egyszerűbb lenne kiszállni mindenből. Ezek szerint csak addig érek valamit, míg 150%on tudok teljesíteni?"


A világ már csak így működik.

Szerinted a férjeddel kíméletesek a munkahelyén? Pátyolgatják, ha épp rossz napja van, vagy beteg?

Nem baj, Béluska, menj csak haza, pihenj két hónapig, addig is kapod ingyen a fizetést, sőt, még lelkisegélynek fel is hív a titkárnő Gizike naponta háromszor és negédes hangon pátyolgatja a lelkedet?


Francokat.

Ha kevés vagy, kihullasz a rostán.


Úgyhogy nem picsogni kell, hanem küzdeni.

2020. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Tudom, szervezés kérdése, de mikor sportoljak? Segítsetek, kívülállóként hátha jobban látjátok.

Napirend : reggel fél 6kor ébresztő, hogy kész legyek magammal, mire a többi felkel. Este 5,mire hazaérek. Akkor leülök a gyermekkel tanulni, közben főzés. G ha ez kész, úgy este 7 körül, akkor csinálom a vacsorát. 10 körül bezuhanok az ágyba.

Szombaton reggel futás bevásárolni. Takarítás, főzés, tanulás, játék a gyerekkel, némi szabad levegős mozgás. Este vacsora készítés.

Vasárnap: reggeli, ebéd, vacsora készítés. Vasalás, maradék házimunka. Gyerekkel játék, ha jó idő, levegőn. Este beájulás az ágyba.

És nem, ember nem vásárol be, nem tanul a gyerekkel, nem csinál semmilyen házimunkát. N mert ő dolgozik.

2020. dec. 11. 08:28
 14/42 A kérdező kommentje:
#12 21 éve küzdök. Mindent megtettem érte. Csak tudod, mikor évek óta szar sem vagy a szemében, meg mikor megkérdezted, hogy miért fontosabb mindenki más rajtad kívül, hogy a te autódat miért nem csinálja meg, mikor autószerelő, viszont egy vadidegen pinának meg 150 kmre hozza viszi a kocsit, akkor azért már nem túl sok kedvem van küzdeni.
2020. dec. 11. 08:32
 15/42 anonim ***** válasza:
3%

Én letöltöttem egy appot fittnes,nagyon jó először csak 3 perc aztán növeled és eljuthatsz 1-1,5 óráig.

Nehéz elkezdeni mindent de ha ezt a pár pecet elkezded és tartott 21 napig akkor beleépül a tudatodba.Sőt még be lehet állítani,hogy szóljon helló torna van.Csak akarat kérdése nem hiszem,h 3 perc olyan sok idő.Próbáld ki van joga is.

2020. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
35%
Hétköznap ha ötkor főzöl, hétkor miért készítesz még vacsit is? Mikből áll nektek az étkezésetek, hogy reggeli, ebéd, vacsora, mind készítendő?
2020. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
12%
Meg a másik ne a férjeden csüngj azért nem értékel kezdj el mozogni 15 vagyok.
2020. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%

"És nem, ember nem vásárol be, nem tanul a gyerekkel, nem csinál semmilyen házimunkát. N mert ő dolgozik."


Mondom, hogy rosszul választottál, de te is hibás vagy, mert mindent elvégeztél helyette. Ő meg csak a tökét vakarássza otthon munka után, mert ő dolgozik címszóval. Te nem dolgozol, csak ő? Vén róka vagyok már én is, sokat láttam életemben ilyen lusta herét. És, ha az utamba akad egy is, nem hezitálok azon sokáig, hogy kidobjam a pcsába a lusta farkát. Nem vagyok a cselédje.

2020. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
31%

Lesajnál ,mert gyengének lát,szedd össze magad mitasd meg tudsz te nélküle is élni.

Ne légy szeretetkoldus.

2020. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
69%

A férjed azért ilyen, mert önző, csak magára gondol, és nem is érdekli, hogy mi van veled.

Az a kérdés, hogy tényleg egy ilyen házasságban akarod leélni az életed?

A férjem csak 36, és minden nap rosszul érzi magát. A legnehezebb, hogy neki nincs szervi baja, hanem lelki eredetű, hipochonder lett, és egyre durvább. Erre nincs gyógyszer, nincs kezelés, és be se látja, hogy mi a baja. Mégse azon jár az eszem, hogy mi lesz velem mellette. Pedig tényleg nem egyszerű, pont úgy viselkedik, mint egy súlyos szívbeteg 80 éves.

Arra, hogy 40 évesen milyen az egészségi állapotod: van ebben genetika is. Ismerős 23 éves lány idén agyvérzést kapott. A bátyja is most lesz leszázalékolva pont a szívével, 26 évesen. A gyerekem ofőjét 40 évesen műtötték a szívével, pont futás közben lett rosszul, sose járt orvoshoz. Ezért is csak most derült ki egy születési rendellenesség, ami miatt majdnem meghalt. Ha nem olyannal jár futni, aki ért az újraélesztéshez, akkor 40 évesen halott.

Kolléganőm most megy műtétre, petefészek rákja van 38 évesen. Szintén úgy volt a férje, hogy ne nyavalyogjon, fiatal ahoz, hogy beteg legyen, mire eljutott orvoshoz, most lehet, hogy késő. Az biztos, hogy mindent kipakolnak.

Másrészt meg sajna mi ennyi idősen középkorúak vagyunk. Vége az első félidőnek. :/ A 40+ pasik közt is bőven van olyan, akit a gyógyszerek tartanak életben.


De ez nem azt jelenti, hogy a következő 40 évben el kell viselned egy olyan embert, akinek ennyit érsz, hogy nem is érdekli a te egészséged, csak azt nézi, mi hasznot tud húzni rajtad, vagy miben nehezíted. Még bőven fiatal vagy új életet kezdeni.

2020. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!