Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeretget a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretget a férjem?

Figyelt kérdés
12 éves házasok vagyunk egy gyermekünk van. A férjem közel 8 éve nem ölel át, nem puszil, nem csókol meg. Ha együtt is vagyunk az havonta 1-szer max 2-szer van akkor van csak csók de előfordul hogy akkor sincs. Nincs más az életében azt tutira tudom.Meg lehet ezt szokni? Én nem merem ezt mondani neki mi ilyen dolgokról soha nem beszéltünk, ő kissé fura ezen a téren szeret mellébeszélni a tárgyat kerüli. Meg hülyén jön ki hogy szólnom kellene, amikor a tv-ben látok szerelmeseket nagyon irigy vagyok nekem ez már nem jut ki
2013. jún. 21. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ha nem csinálsz semmit, magától nem fog csoda történni.
2013. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
talán mégis van valakije....
2013. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

8 évig nem szóltál, hogy zavar?

Ideje lenne.

2013. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha Te nem mondod ezt el neki,aki ki mondja el?? A szomszédasszony?? Nem hinném,hogy a férjed gondolatolvasó,meg kéne beszélni,mert szóból ért az ember.
2013. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezzél te, gondolom akkor vissza fogja neked adni.
2013. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod neki, azt úgy veszi, hogy te sem vágysz ilyen dolgokra. Nem vagytok már tinik, hogy azt várjátok ki tegye meg az első lépést...

(Egyébként tutira biztos vagy benne, hogy nincs senkije...?)

2013. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja,a kommunikáció!
2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt 8 éve? 4 év után egyszer csak abbahagyta? Nehezen hihető.
2013. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Pedig csak úgy abbahagyja, egy cipőben járunk. Én már szóltam, de hiába. Kezdeményezek, akkor meg mintha meglepetésként érné. Sokszor úgy vagyok vele, már nem is érdekel, mit kínlódjak, mikor látszatja sincs.
2013. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Szintén zenész. Én is szóltam, süket fülek. Szépen el is hidegültünk.

Megszokni nem lehet, ha neked amúgy igényed lenne rá.

2013. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!