Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meglátni és megszeretni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátni és megszeretni. Lehet így a férjem? Nem ismerem csak meglattam és belezugtam

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Majd kinövöd.
2013. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Anyám is igy volt apuval,apu 1hónap után kérte meg a kezét és 6hónap múlva összeházasodtak,szinte nem is ismerték egymást.30ik házzaságiuk lesz jövőre.


Megláttam a párom és megszerettem de csak 3év után mentem hozzá.11éve vagyunk együtt.

2013. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Filmekben lehet, sőt ez hozza a nézettséget.

De élőben ritka ha bejön az amire számítottál

Igaz én is szerelmes tudok lenni ismeretlen nőkbe, mégis tudom hogyha nem lenne jó természete, ráncba szedném hogy élhető életünk legyen

De neked nőként, nehezebb férfit irányítani

21/F

2013. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Tanárnőm mesélte, hogy az Ő nagyszülei egy zenés rendezvényen jöttek össze. Papa meglátta a mamát, másnap megkereste és megkérte a kezét. Mama igent mondott és remélem azóta is boldogan élnek.
2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Miért ne?

A szerelem pont az, ami már ismeretlenül is kialakul.

Ha valaki azt mondja, hogy csak idővel tud valakibe szeretni, az már nem igazi szerelem. Esetleg szeretet.

Lehet a férjed, ha te is bejössz neki.

2013. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én így voltam a férjemmel, pedig akkor mindkettőnknek volt másik haldokló kapcsolata, mégis éreztem, hogy én ezt a férfit a férjemül kívánom és első pillanattól mélységes szeretetet éreztem (bevallása szerint az első napokban ő csak egy d*gnivaló jó nőnek látott :DDDD ).

Rá 2,5 fél évvel már az esküvőnk volt :)

2013. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem az a lényeg, hogy hogyan kezdődik, hanem hogy hogyan folytatódik.
2013. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 válaszoló vagyok.


Ha passzoltok egymáshoz akkor igen.ha az első randin igent mondtam volna akkor is itt tartanák a férjemmel mert összeillünk,ahogy anyuék is járhattak volna évekig akkor is aput választotta volna.

Ha két ember egymáshoz való akkor tök mindegy mikor kerülnek össze,persze lutri az egész mert az hogy valóban holtomiglan meg holtodiglan az nagyon sokára derül ki,de ha a válások nagyságát nézzük az sem garancia semmire hogyha valaki évekig ismerkedik.


Megkérdeztem egyszer anyut honnan tudta hogy apu az igazi,azt válaszolta hogy majd megérzem ha megtalálom az igazit.Kb 2hónap után nem volt kérdés számomra hogy a férjem a nagy ő,akkor érettem csak mit akart anyu mondani.

2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Ez kétesélyes. Ami nekem az igazi szerelmet jelenti, az akkor kezdődik, mikor már megismertem, nekem belsőleg is bele kell szeretnem valakibe és ehhez azért valamennyire ismernem kell.

De egyetértek a 7-es válaszolóval: Nem az a lényeg, hogy hogy kezdődik, hanem az, hogyan folytatódik.

2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok, amit az 5-ös ír, nem igaz (bocsánat). Csak szólok, hogy azért ilyesminek ne dőlj be! :) A szerelem első látásra, vagy nevezzük inkább vonzalomnak ízlés szerint idővel vagy elmélyül és igazi szerelem lesz belőle, vagy nem. Ugyanígy megtörténhet, hogy először észre sem vesszük az illetőt, később meg szép lassan úgy beleesünk, mint vak tyúk a vödörbe.


A házasság megint egy más kérdés, azért ennyiből még nem lehet megtippelni, hogy ő lesz-e a férjed. Az sem biztos, hogy egyáltalán akar nősülni. :D

2013. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!