Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam egy férjes nőbe,...

Belezúgtam egy férjes nőbe, aki számomra egyértelmű jeleket küld. Csak én képzelődöm, vagy tényleg?

Figyelt kérdés

Megérint, ha én megérintem nem távolodik el, ha nem találkozunk pár napig rákérdez hogy merre voltam, időnként rákérdez hogy megismerkedtem-e egy nővel aki érdekel engem stb.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 21. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekled, azonban ne kezdj férjes nővel, nem tisztességes. Előbb váljon el, aztán kereshet más kapcsolatot.
2012. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit szólhatnánk hozzá? Ez bárkivel előfordulhat... nehéz helyzet, de sokan kockáztattak már és sokan azt mondták, hogy meg is érte.
2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig az kell, ami tiltott, de nem éri meg. Van annyi nő még a világon, ezzel meg csak a baj lesz később.

De tudom én, hogy nagy a csábítás, szóval nem akarlak lebeszélni sem, majd eldöntöd, mi éri meg neked.

2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne keverd magad bajba, ha nem muszáj! Felejtsd el azt a nőt, aki már foglalt, családos. Finoman tudasd vele, hogy nem tervezel vele mégcsak egy randit se!
2012. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha úgy gondolkodtam volna, hogy soha nem kezdek családos nővel, mert az ilyen-olyan hajajajj, akkor rengeteg csodálatos élménytől fosztottam volna meg magam az életem során. Most így, visszatekintve, azt mondanám, hogy aranyba foglalt kis csodák ezek az esetek az életem útján, sokkal szegényebb lennék, ha nem adatott volna meg nekem. És utólag az elszalasztott alkalmat már nem hozza vissza semmi. Elveszik az örök homályban. Így viszont dédelgetett és őrzött kincs marad.
2012. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy az illető nő normális, emberi viselkedést mutat valaki iránt akivel jóban van és nem több.
2012. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. válaszolóval egyetértek.
2012. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen kár, hogy a szimpla kedvesség, és odafigyelés már ekkora kuriózumnak számít, hogy az ember rögtön azt hiszi tetszik az illetőnek...
2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!