Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam a sógornőmbe: mit...

Belezúgtam a sógornőmbe: mit tegyek?

Figyelt kérdés

Főleg az lenne a kérdésem, hogy egy nő, egy feleség hogy látja mindezt. Mit szeretne vajon? Mit vár tőlem?


8 éve ismertem meg. Még csak 20 voltam, sokat adtam a külsőségekre és mivel ő nem túl csinos, így nem vettem a fáradtságot hogy megismerjem. Aztán összeházasodtak, megszületett a fiúk és kiköltöztek Angliába. Én odaköltöztem a lány lakására, emiatt e-mailben tartottuk a kapcsolatot. Először csak "szakmailag": számlák, egyszer beáztatott a felső szomszéd, közgyűlés stb. Aztán egyre inkább elmentünk személyes kérdések felé és kiderült, hogy sok mindenben egyetértünk és egyre szimpatikusabb lett. Most hazajöttek 3 hétre és nagyon vonzódom hozzá. Fantáziálok róla, amikor együtt vagyunk szeretném megcsókolni. Nagyon jól érzem magam vele.


Úgy látom, ő is ezt érzi. Már többször intézte úgy, hogy kettesben legyünk.


Szerintetek kezdeményezzek?


2012. júl. 15. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne .
2012. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Dehogyis!! Családi háborút akarsz?
2012. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
NE KEZDEMÉNYEZZ!!! Szörnyű következményei lehetnek. Széthullhat a család, tönkre mehet a házasságuk, és ha már gyerek is van, akkor ez nagyon nem mindegy. Lehet, hogy ő is fantáziálgat, lehet, hogy vannak problémák a kapcsolatukban, és az is lehet, hogy kifele tekintget. De ez a családon belüli dolog túlságosan veszélyes. Tekints rá úgy mint ha a nővéred lenne, és keress barátnőt magadnak. Próbálj meg minél előbb túl lépni ezen az érzésen. Egyébként lehet, hogy csak azért érzel ilyen vonzalmat, mert tudod, hogy tiltott. Ha másképp nem megy, kerüld el őt, ne találkozz vele, ne maradj kettesben vele. Gondolj a gyerekükre, a testvéredre...
2012. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
CSaládtag TABU, ne légy gátlástalan.
2012. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van? Most hirtelen csinosabb lett?
2012. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jó neki ismerni ki is lakik a házában, s családtagnak tekint, ne kombinálj. Ha valaki kedves nem kell a magad hasznodért mást gondolni bele, létezik egy testvéred is meg az ő érzései vagy az se érdekel???
2012. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De olyanokat csinál: kettesben voltunk bevásárolni, amit ő akart; csak egyedül jött el megnézni a lakást stb.


Csinosabb: annak látom, igen


A testvéremmel nincs túl jó kapcsolatom

2012. júl. 15. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, hogy a testvéreddel milyen a kapcsolatod. Ha kezdeményezel, nagyon szemét, gátlástalan, undorító, önző ember vagy. Csak dugni kell a sógornő vagy komolyat akarsz tőle? Ha komolyat, akkor pedig legyél olyan tökös, hogy eléjük állsz és elmondod, kíváncsi lennék, a tesód mit szólna.
2012. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!