Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Belezúgtam egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Belezúgtam egy 35 éves házas emberbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összehozott a Sors egy 35 éves házas pasival. Sokat beszélgettünk, és jól éreztük magunkat egymás mellett, azóta sajnos elszakadtunk egymástól!:-(

Nagyon hiányzik, úgy érzem nélküle csak félember vagyok! Totál belezúgtam, és tudom, hogy ez nem helyes, mert neki felesége van, de mégis azt akarom, hogy csak velem legyen, senki mással... Segítség! Hogyan tudnék kigyógyulni ebből az állapotból???

21/L


2012. jún. 26. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne találkozz vele, ne ziláld szét a házasságát.
2012. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

megmondom mit csinálj: felejtsd el!

hülye kis csitri..

2012. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Addig meg egyél csokit.
2012. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele kerüld el inkább bulizz ismerkedj menj a barátnöiddel valamerre akár menjetek nyaralni találsz majd mást. Semmiképp ne agyalj rajta neki házassága van ne miattad menjen tönkre
2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hole Hunter ***** válasza:
76%
Gondolj bele abba, hogy pár év múlva jó esetben neked is lesz egy hasonló korú férjed, aki mellé szintén odaül egy magadfajta kiscsaj...és esetleg el is viszi...hiába a közös gyermek(ek). Jó elmélkedést! Üdv.
2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is próbáld meg elfelejteni. Tudom, hogy nagyon nehéz - én is jártam már hasonló cipőben. :(

Tényleg próbálj meg elmenni, ismerkedj más srácokkal is, nem tudom, hogy Te hány éves vagy, de ahogy leírtad ezt az egészet a 35 éves pasiról, szerintem Te fiatalabb vagy. Úgyhogy akkor inkább a te korod beliekkel próbálj meg ismerkedni, vagy pár évvel idősebbekkel. És majd meglátod, túlteszed magad rajta és minden helyre jön majd!:) Találkozol valakivel, akibe szintén beleszeretsz és lehet, hogy pont Ő lesz az, akivel Te fogsz összeházasodni! :) Tudom, hogy ebbe most így rossz belegondolni is, de próbáld meg racionálisan nézni az egészet. Egyet értek az előttem kommentelővel.. képzeld magad a feleség helyébe, aki szereti a férjét és nem akarja elveszíteni egy másik nő miatt. :(

Sok erőt és kitartást kívánok !!!:)

2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!