Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem családcentrikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem családcentrikus a férjem?

Figyelt kérdés
Este felé elszundított a férjem az ágyon a lányom a mamáékhoz ment és elötte akart köszönni az apjának, megráztam, hogy köszönjön neki felnézett és visszafeküdt. A kislány 11 éves nem esett jól neki. Máskor is van, hogy nem figyel rá vagy tévét néz vagy netezik. Néha meg tollasozik is vele, de igazából nem mutatja neki hogy szereti, és nem is látszik rajta. Sokszor annyira tudom ezért utálni. Már nem nagy a szerelem közöttünk, sokat civakodunk legtöbbször a pénz, a sör miatt. Semmit nem hajlandó tenni értünk (azon kívül hogy dolgozni jár). Én már belefásultam, csak a gyereket sajnálom én vagyok egyedül neki, sokszor belegondolok mi lesz ha felnő? Én az apámra felnéztem, szerettem őt a mai napig, de apám ha énbetegen banánt akartam enni addig ment amíg nem szerzett és ezt most nem az anyagiakra értem. Van valahol igazi családcentrikus apa?
2013. jún. 21. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de a tied nem az. Most majd jön, hogy ő is nagyon akarta a babát, meg oda volt és csak azóta ilyen mióta megszületett
2013. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjátok meg mivel lehetne hatni rá?
2013. jún. 21. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Le se szar titeket, meg iszik is? Biztos évek óta tart, ha eddig nem tettél semmit, akkor tűrj!
2013. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Eddig elvakított a rózsaszín köd és csak most vetted észre, milyen is valójában.
2013. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már egy kis sör is baj? "Azon kívül hogy dolgozni jár?" Miért, az nem épp elég nagy áldozat? Szerencsétlen benn rohad valahol egész nap, a fél életét vmi fojtogató légkörű irodában tölti csak hogy nektek legyen mit enni. Ezt a telhetetlenséget és szőrszálhasogatást! Na pont ezek miatt nem fogok megházasodni... Kell a fenének a sárkány totál kontroll
2017. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!