Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon gáz ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha szeretem a férjem de felizgultam valakire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Az a gáz, hogy ezt elmondod. KEeeld a helyén és maradj ennyiben. De az még nagyobb gáz lenne, ha meg is csalnád a férjed.
2013. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem. (Ameddig magadban tartod!)
2013. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Elofordul. Csak ennel tovabb ne lepj, ne csald meg a ferjed. Ha viszont rendszeresen izgulsz masra, akkor szembe kene nezni a problemaval a hazassagod illetoen.
2013. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Én imádom a férjemet és nem lenne az a pasi akire beindulnék rajta kívül. Talán valami hiányozhat a szexuális életedből vagy nem is tudom.
2013. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gáz ! Én tényleg SZERETEM a férjemet ,és rajta kivül nem hoz lázba senki !!! .. Reméljük ennél tovább nem mész .. vagy már jelét is adtad az úriember felé ?
2013. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van csaja nem adtamjelét de szenvedek. Leteperném nem bírok magammal hogy tudjak ellenállnI??ez valami erős állatias vgy amit érzek a pasi iránt
2013. jún. 20. 09:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a férjem, nem is feküdnék le rajta kívül mással, mégis sok olyan férfi van, aki után megfordulok, vagy napi kapcsolatban vagyunk és bizony megfordult már a fejemben egy-két "bűnös" gondolat. Nem érzem ettől magam se gáznak, se r*bancnak. Emberek vagyunk, vannak vágyaink, amiket nem lehet lekorlátozni egy személyre. Aki erre képes az magának is hazudik, vagy még nem találkozott olyan emberrel, aki beindította volna a fantáziáját. Biztos vagyok benne, hogy a férjem is találkozott vagy akár minden nap találkozik olyan nővel, akit gondolatban azonnal ágynak döntött. Jól tette. Erről nem beszélünk, de attól még megtörténik. És ez így van rendjén, nem vagyunk gépek, akiknek a gondolatait korlátozni kéne. A szerelem sokkal komolyabb dolog, mint egy szexuális vágy. A szerelem sokáig tart, és nem szeretünk ki egyik percből valaiből, hogy beleszeressünk a másikból. A szexuális vágy pedig bármikor ránktörhet, nem csak akkor, amikor meglátjuk a kedvest. Nézzük a férfiakat, akik legtöbbször szerelem nélkül fekszenek le a nőkkel. Nekik nagyon könnyen megy. A nőknek is menne, csak szégyellik. Nekem ment is fiatal koromban, sok férfi volt, akivel csak szex volt köztünk, a szerelemnek még csak a kósza gondolata se fordult meg a fejemben. Szóval nyugi, amíg nem lépsz félre (csak gondolatban), addig nincs baj. Hidd el, a férjed is levetkőztette már a sarki közértes kiscsajt már milliószor (vagy bárkit, aki megtetszett neki).
2013. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te jó ég ! Ez csak vicc ???? Hát ezt az erős állatias ösztönt forditsd a férjedre .Uralkodj magadon,ez nem igy működik!Ismered személyesen a srácot ? Ha igen ,kerüld vele a kontaktot,aztán csak elmúlik ez az egész ... De mi váltotta ki ? Annyira jó csávó ? Vagy kedves hozzád ?
2013. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a férjem, sosem csalnám meg. Viszont mikor volt egy hullámvölgy a kapcsolatunkban, és ez a szexuális életünkre is rányomta a bélyeget, akkor én is voltam így, hogy ráizgultam másik pasira. De nem éreztettem, magamban tartottam, és pár hét alatt teljesen elmúlt.

Most, hogy jó a kapcsolatunk minden téren, teljesen hidegen hagy más pasi. Van, hogy ha látok egy szexis pasit, akkor beindul bennem az erotika, de akkor meg alig várom, hogy hazamenjek a férjemhez, és akkor őt teperem le, rajta élem ki a dolgot.


Szóval nem gáz, de okosan kezeld, tekintsd jelnek, gondolkodj el rajta, mi nem működik köztetek, változtassatok, beszélgessetek sokat, szóval tedd helyre a férjeddel a dolgokat. Ha kevés a szex, mondd el neki. Ha nem igazán jó vele, többre vágysz szexuálisan minőségileg, akkor nézzetek együtt erotikus filmeket, növeld az ismereteit.......

2013. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
7-es! Ez nem normális és természetes !Én férfiként megnézem a csinos nőket,de nincsenek hozzá buja szexuális vágyaim !Ott a nejem ,felé vannak!Felé vannak;)!Hogy is ne lennének,hiszen 10 év után is aktiv házaséletet élünk ,megadunk egymásnek mindent . Lehet a kérdezőnek otthon kellene gyógyirt találnia a problémájára !Ez egyenes úton vezet a megcsalás felé!Lehet,hogy nem ezzel,hanem majd egy másik férfival,esetleg kölcsönös lesz a szexuális vonzalom... na akkor is tud majd uralkodni az állatias ösztönén ?!+Ha már a sorsot kisérti,legalább szingli férfit találjon!!! Annyi van,aki csak laza testi kapcsolatot keres !!!
2013. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!