Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon gáz ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha szeretem a férjem de felizgultam valakire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 23:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
7-es te nagyon jól leírtad nem vagyunk gépek és vakok sem van az a mondás h.hűséget fogadtunk nem vakságot. És a hormonok dúlnak az emberbe, de amiről a kérdező beszél az már nem gondolati szinten működik itt ha a pasi úgy állna hozzá lenne szex az biztos. Állatias ösztön? Hát nem tudom kérdező javaslom gondold át h.hogy élsz a férjeddel mi az amit ő nyújt neked vagyis mit adtok egymásnak és gondold át h.esetleg ezt elveszítheted egy esetleges félre lépés miatt. Menjetek el egy kis romantikus hétvégére és csak rá gondolj ne arra a másik pasira.
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De begerjeszt megőrjít és csak látni szoktam nem ismerem
2013. jún. 20. 12:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne csináld már ... Hány éves vagy ? A férfi hány éves ? (mondjuk nem is az a lényeg) Ez nem normális ,hidd el .Mit vársz ,milyen tanácsot adjunk ? Azt,hogy igen, ez az valahogy ismerkedj meg vele,dugsz vele egy jót és minden oké lesz ?! Ez nem igy megy .Egyébként hogy szokott lezajlani egy ilyen találkozás ? Jön szembe a kedvesével ,de pedig kihivó pillantásokkal méregeted a párját ? Vigyázz észre ne vegye a férfi kedvese,mert kellemetlen szituba kerülhetsz ..
2013. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg, hány éves vagy? Nem 15éves vagy, aki begerjed egy férfira, és nem tud uralkodni magán! Lehet nem gépek vagyunk, de nem is állatok, akik nem tudják fékezni magukat. Én is férjnél vagyok és látok én is szexi pasikat, de ennyi. Beindulnak a hormonok, aztán nem a másik férfin vezetem ezt le, hanem a férjemen akit szeretek. Magára a szexre vagy kiéhezve szerintem, és azt hiszed, hogy ez a másik férfi meg tudná adni. Van ilyen, lehet erős szexuális kisugárzása van, vannak olyan emberek akikről lerí, hogy szeretik a szexet, de ez nem jelenti azt, hogy fel kéne rúgnod a házasságodat.

A 7esnek meg üzenem, hogy 8év alatt, senkit nem vetkőztettem le sehogy, se szemmel, se kézzel és a férjem sem. Abban igazad van, hogy a vágyainkat nem tudjuk koncentrálni, de emberek vagyunk, ésszel megáldva. Tudunk mérlegelni, dönteni, jó és rossz között. A szerelem valóban összetett dolog, amiben ott a tisztelet is. Állatias ösztöne meg az állatoknak van, akik nem tudnak jó és rossz döntés között különbséget tenni. Erre hivatkozni, a megcsalók szoktak, hogy nem tudtak magukon uralkodni...ugyanmár! Ennyi eszed van? Vagy ennyire elvette a szexéhség az eszed? Ha nem bírsz magaddal, akkor önkielégíts, vagy mássz rá a férjedre

2013. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Abban igazad van, hogy a vágyainkat nem tudjuk koncentrálni, de emberek vagyunk, ésszel megáldva. Tudunk mérlegelni, dönteni, jó és rossz között."


Ezért van az, hogy akkor szexelünk a legjobbat a férjemmel, amikor előtte egész nap izgalomban voltam. Nem azzal fekszek le, aki izgalomba hozott, hanem otthon kiélem ezt a férjemen, mert egész nap csak gyűlik. Van eszem, képes vagyok emberként viselkedni, és nem állatként. De nehogy már bűn legyen az, hogy nem szemellenzővel járok az utcán és nem csak a férjem képes beindítani 3/4 óra előjátékkal nagy nehezen...


"A szerelem valóban összetett dolog, amiben ott a tisztelet is. Állatias ösztöne meg az állatoknak van, akik nem tudnak jó és rossz döntés között különbséget tenni. Erre hivatkozni, a megcsalók szoktak, hogy nem tudtak magukon uralkodni...ugyanmár! Ennyi eszed van? Vagy ennyire elvette a szexéhség az eszed? Ha nem bírsz magaddal, akkor önkielégíts, vagy mássz rá a férjedre."


Tisztelem a férjem, ezért nem csalom meg.

Soha senkit nem csaltam még meg, még a "csak szexpartnereimet" sem. Ha az egyik már nem kellett, véget vetettem a dolognak, és jött a másik.

Nem vette el az eszem a szexéhség, ezért nem teperek le mindenkit, aki az utamba kerül és szexi. Ha szingli lennék, megtenném. Nem vagyok.

Attól, hogy egy szexi férfi látványa felizgat még bírok magammal, a nyílt utcán nem állok neki simogatni magam. A férjemmel pedig remek a szexuális életünk, szerencsére, ezért nincs okom megcsalni. Egyszerűen más is beindít, de ettől még vele fekszek le. Istenem, mennyi apáca van ebben az országban. Ja, és a kedves férjed sem gondolt még másra szexuálisan? Tényleg? Bele látsz a fejébe? Mondani bármit lehet.

2013. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
28 ponte ezert tettem fel. Kerdest mert ilyen meg eddig nem volt es eszemmel tudom hogy nem szabad megtennem hisz fogadalmat tettem...nem könnyű..
2013. jún. 20. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!