Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy azért jöttél össze...

Volt, hogy azért jöttél össze valakivel, mert nagyon emlékeztetett/hasonlított valakire, aki kedves számodra?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha valaki inkább azért tetszik meg, mert vonásai, gesztusai emlékeztetnek akár egy volt szerelemre, vagy ideálra.

Az ilyesminek lehet jó vége, ha csak azért szimpatikus a másik (és vesz romatikus irányt a kapcsolat), mert kötöd valakihez?


2011. aug. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer már volt ilyen, de csak utólag esett le, kihez "mértem" őt, és mivel folyamatosan kerestem benne a másikat, még jó, hogy nem működött :)
2011. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem,nem hasonlítottam össze senkivel,egyedi volt
2011. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Évekig szerelmes voltam plátóian valakibe, és ezalatt az idő alatt volt olyan pasim, akinek a neve, a kora, a foglalkozása volt azonos a szeretett személlyel. Mondjuk én félig tudatosan csináltam.
2011. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: talán nem elég egyértelmű: tehát 3 pasi is volt, 3 jellemzővel. Egyikbe se voltam szerelmes.
2011. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párom emlékeztet kicsit néha az első szerelmemre, de nem emiatt szeretem. De ugyanúgy szőke haj, kék szem, sportos alkat, romantikus, érzelmes, gyengéd. Ezeket a tulajdonságokat szeretem egy férfiban, azért vannak meg mindkettőben.
2011. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!