Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy film- vagy sorozatkarakter nagyon hasonlított Rád? Ki az, és miért?

Figyelt kérdés

Úgy értem, olyan tulajdonságai és szokásai voltak, mint neked. (elsősorban nem a külsőre gondolok)

Csak mert nemrég megnéztem a Csak szexre kellesz című filmet, és Natalie Portman karakterében magamat láttam:) Volt már ilyen veletek?


2011. márc. 23. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, egy könyvszereplő! :)

Jane Austen: Büszkeség és Balítélet c. könyvében Jane-ben magamat véltem felismerni. Persze csak egy részről: hajlamos vagyok - ahogy ő is - túl sok jót képzelni az emberekbe. Nem vagyok naív, csak egyszerűen nem tudom felfogni a körüklöttem lévőkről (még arról sem, aki tényleg fájdalmat okozott nekem, tudatosan), hogy gonoszok. Mindig úgy érzem, hogy én értettem félre...

2011. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még régebben a Barátok köztben volt egy Ricsi nevű szereplő (neki volt patkánya), akkor voltam általánosban 7.-es, suliban a kisebbek tök azthitték hogy én vagyok az :D
2011. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huh nekem sok ilyen volt...

A topp három: Blair Waldorf -Gossip Girl -hiába tűnik úgy, hogy nincs szíve ő is érez csak szereti eltakarni, nem szeret sebezhetőnek tűnni. Erős, nem ad fel semmit főképp nem a méltóságát. És nem utolsó sorban a karaktert nagyon jól adja a színésznő.

Bella az Alkonyatból is olyan, hogy abba bárki bele tudja élni magát. Főleg, ha a könyvet olvassa. Totális katarzis.

Lány létemre a férfi szeplőkben is meglátom magam néhol. Például az Emlékezz rám c. film főhősében. :D

2011. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 82%os vagyok aki írta a BK-s srácot. Most olvastam csak végig hogy nem külsőre gondolsz, ez esetben rám külsőre illett a leírás.


Belsőre elég sokrétű.Alapjában véve komoly vagyok, de ha olyan a hangulat, előjön az idióta énem :D Akár olyan is, mint a Másnaposokból a szakállas csávó :D

2011. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
The Office-ból Jim Harpert karaktere. Én is kicsit visszafogott, könnyed humorra vevő ember vagyok. Nem szoktam a középpontba lenni, nem vagyok "menő típus", de általában kedvelnek az emberek. Az utolsó hasonlóság, hogy én is szívattam az egyik osztálytársam régen, mint ő Dwightot:)
2011. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dexter.
2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Alkonyat Bellája és Jane Eyre. Már mint van egy ilyen oldalam is. Főleg Bellára hasonlítok. Soha nem tudtam igazán beilleszkedni, nehezen közeledek fiúkhoz, túl komoly vagyok, nem bízok magamban eléggé, és még sorolhatnám.

Ugyanolyan álmodozó vagyok, mint Jane Eyre. Ugyanakkor vannak napjaim, amikor ezeknek pont az ellenkezője vagyok:) Bár ez ritka.

2011. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mentifantezsvér ***** válasza:

Bella az alkonyatból :D

de leginkább Clark Kent a smallville ből..:D tudom ez kicsit vicces mert ő fiu én meg lány..de természetre és viselkedésre néha ilyesztő a hasonlóság :D ez az egyetlen ok amiért nézem a sorozatot :D

2011. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!