Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sokszor ölelitek, szeretgetite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor ölelitek, szeretgetitek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Szerintem nálunk nagyon kevés és hiányzik. 27hetes terhes vagyok és megjobban igényelném, de párom nagyon ritkán szeretget hasam is ritkán simizi, puszilja meg. Ha mondom akkor azt mondja, hogy ő szeretget stb. Nálatok,hogy működnek ezek a dolgok? Boldogok vagytok? Inkább úgy kérdezem, hogy boldognak érzed magad?
2020. nov. 27. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam boldognak, egyik komoly kapcsolatomban sem éreztem annak magamat éppen azért amit te is írsz.

Több spontán érintést, játékosságot szerettem volna mindig, a terhességem idején is.

2020. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
kezdjük ott hogy nincs barátnőm egyszer volt. 22f
2020. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, igényelném, de nincs vagy csak alig. Pedig nem vagyok papucs, még mielőtt valaki arra asszociálna.


Én mindig azt mondom: rosszak a párosítások, 10-ből 8 biztosan, vagy csak ideig-óráig működnek.

2020. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nő vagyok, nincs ilyenre igényem, úgyhogy kb szökőévente van ilyen
2020. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mi eléggé bújósak vagyunk, nincs ilyen szempontból privát szférára igémyünk, végtelen ölelgetést és közelséget bírunk el boldogan egymástól. Sajnos sok emberre nem ez jellemző, az pedig külön szomorú, hogy ennek ellenére családot alapítasz valakivel... Holott lehetne találni megfelelő társat is.
2020. nov. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen boldogok vagyunk.


1 éves a picink. Akármikor egyutt vagyunk, elmegyunk egymás mellett játékos érintések kiserik, szexuális jellegűek, spontan rövid csókok, simogatasok. Ha bemegyunk oda ahol a masik van az az első hogy hozzá megyünk oda, ölelés. Flortolunk, irasban is ha parom dolgozik. Terhessegem alatt szintén, semmi nem változott és utána sem.


Nagyon nagy szerelem volt első látásra és ez az évek alatt, gyerek után se valtozott. Minden nap szeretkezunk, eléggé oda vagyunk egymásért, imádom. Ha lent ül a foldon mert a kicsivel jatszik, én felette ülök az ágyon pl és simogatom, ő ha a lábamat éri akkor azt, de mindig keressük automatikusan a testi kontaktot.


Szerintem minimum ilyen kapcsolatot erdemelne mindenki.

2020. nov. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy egy-egy puszit naponta többször szoktunk nyomni a másiknak. Arcra, szájra, hátra...épp ahol érjük. Ölelés is van, de ritkán, viszont tv nézés közben össze szoktunk bújni legtöbbször.
2020. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy kinek mi a szeretetnyelve. lehet,hogy a párodnak nem az érintés a fő szeretetnyelve, tehát mással fejezi ki szeretetét. keress rá.
2020. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!