Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes hogy a feleségem szüleitől kapott lakáshoz van kulcsa a szüleinek és gyakorta ki-be járkálnak kérdés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem akartam eddig felhozni ezt itthon, viszont engem kicsit zavar. Tegnap délután munkából hazaérve anyósomat találtam a konyhában és látom hogy a kulcs - ami nem a miénk - ott van az asztalon. Este megkérdeztem a nejem erről. Ő pedig elmondta, hogy hát természetesen van kulcs, mivel tőlük van a lakás is.


Én reagálom túl azzal hogy nem tetszik a dolog vagy ez így oké?


2020. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
91%

Verhetitek itt a nyálatokat, de amíg ti itt szánalmas módon enyém-tiedeztek egy kapcsolatban, soha arra a szintre nem fogtok eljutni, amire egy normális házasságnak kéne. Van lakásotok, hurrá, meg ti nem mennétek hozzá olyan pasihoz akinek nincs. Büszkék lehettek magatokra. Közös, normális élet, feltétel nélküli szerelem, kiegyensúlyozott párkapcsolat - ez az, ami nektek sosem lesz. Sok boldogságot a lakásotokkal.

Üdv, egy nő, akinek 50-50% a háza a férjével, amiért együtt dolgoztunk meg.

2020. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
93%

Milyen potyára utazás????


Legközelebbi barátaim bármelyikének szülei mindannyian boldogan vettek volna lakást a gyerekeiknek, ha tudnak, de nem mindenki tudott. Akinek igen, annak pedig nem járnak a nyakára, dolgosak ők és a párjaik is mindannyian.


Nem kötelező segiteni, ezt senki sem vitatja, ezt értsétek már meg, kedves habzó szájú, lúzerező kommentelők!


De ha segitenek, akkor az legyen őszinte, ne pedig hátsó szándékokkal teli! Ha féltik a lakást, akkor ne adják oda! Ezek jogos elvárások a kérdező részéről.

2020. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
7%
41-es, ti KÖZÖSEN dolgoztatok meg érte. Nem érted mi a különbség eközött és aközött, hogy valakit felnőtt, házas ember létére anyósék pátyolgatnak? Mi is építkezésben vagyunk, a ház 50-50 százalékban a miénk a férjemmel. Ez így korrekt. Az a helyzet amit a kérdező felvázolt, potyázás. Köze nincs a feltétel nélküli szeretethez.
2020. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
25%
42-es: de ha nem tetszik a rendszer, nem egyenesebb venni egy saját lakás? Az a legtisztább megoldás. Az emberek normálisabbik felének bőven sikerül :D
2020. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
86%
43b de, értem a különbséget. Amíg nem vettük meg a házunkat, a szüleim által nem használt lakásban laktunk, amit odaadtak használatra, amíg kell. Mivel két gyerek anyukája vagyok, értem az ő szándékukat is, én is odaadnám a gyerekeimnek a plusz lakásomat, ha lenne. Sosem volt ebből gond, senki se nézte a férjemet potyalesőnek, mert fiatalon elfogadta a felkínált segítséget. Meg a szüleim se voltak ekkora bunkók, hogy cserébe azért megkeserítik az életünket. Azokra reagáltam, akik szerint a kérdező aranyásó, meg lúzer, a férfiak szégyene, msrt úgy nősült hogy nincs sajátja. Nos, lehet nekik is leyz közös, addig is elfogadták a családi segítséget. Ez nem kellene, hogy meglepő legyen, manapság elég elbaszott családok vannak, ha ciki a segítséget elfogadni.
2020. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
61%

A nők egyfolytában picsognak, hogy így egyenjogúság, úgy modern felfogás, de ha arról van szó, hogy az ő lakásában lakjanak akkor hirtelen újra a férfi kell legyen az anyagi családfő.

Az meg remélem még az egybites kommentelőknek is tiszta, hogy az anyós ugyanúgy kapna kulcsot az asszonykától és feljárkálna a férj lakásába is, csak más indokkal. Nem számít kié az ingatlan, a pofátlan emberek pofátlanok maradnak, a papucsférjeknek meg ugyanúgy kuss a nevük a saját házukban is.

2020. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%
46# ezert írtam hogy vesse fel a közös lakás ötletet. Kíváncsi lennék a reakciókra.
2020. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél saját pénzből lakást és probléma megoldva.
2020. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy troll, egy férfi nem viselkedik így.
2020. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
74%
Az nem gáz, hogy van kulcsuk, az gáz, hogy hívatlanul jönnek, rendezkednek. Le kell fektetni a határokat, az a ti életteretek, és ők vendégek akkor is, ha közeli a viszony meg nagyon hálásak vagytok az ajándékért, tiszteljenek már ennyire, mert jó eséllyel rá fog menni a házasság.
2020. nov. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!