Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes hogy a feleségem szüleitől kapott lakáshoz van kulcsa a szüleinek és gyakorta ki-be járkálnak kérdés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem akartam eddig felhozni ezt itthon, viszont engem kicsit zavar. Tegnap délután munkából hazaérve anyósomat találtam a konyhában és látom hogy a kulcs - ami nem a miénk - ott van az asztalon. Este megkérdeztem a nejem erről. Ő pedig elmondta, hogy hát természetesen van kulcs, mivel tőlük van a lakás is.


Én reagálom túl azzal hogy nem tetszik a dolog vagy ez így oké?


2020. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nem oké így , hiszen az a ti életteretek, és nem ők laknak ott vagy tartanak rendet.

Az én házamat például a szüleim építetteék anno 1975-ben, de mikor falusi életre vágytak akkor 2007-ben megvettem tőlük, igaz nem teljes áron, mégsincs kulcsuk a házhoz.

2020. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem oké igy. Nehogy már csak amiatt mert hozzásegítettek egy lakáshoz ki be mászkáljának ahol Ti éltek. Feleséged nem zavarja?
2020. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
95%

Önmagában az, hogy van kulcsuk, nem fura. A mi szüleinknek is van, mindkét oldalon, pedig nem tőlük kaptuk a házat. Inkább csak praktikus okokból, legyen valakinél, ha elhagyjuk a mienket, vagy otthonmarad és a másik is elmegy közben, nyaraláskor stb.

Viszont az rohadtul nem normális, hogy a mama szó nélkül odamegy. Ilyen nálunk nincsen, sose mászkál hozzánk ok nélkül senki, ha nem vagyunk otthon.

2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
44%
Akkor vegyel lakast te, oda nem lesz kulcsuk.
2020. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
25%
Ha már beköltöztél a készbe, a feleséged lakásába, akkor viseld el, kis aranyásó.
2020. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Látom a "kedves" gyűlölködő idióták is megérkeztek. Van pénzem lakásra, de ez így kézen fekvőbb volt. 😉 Nem vagyok aranyásó, ha nem lett volna ez a lehetőség, akkor veszek lakást én. Barmok.
2020. nov. 7. 12:04
 7/69 anonim ***** válasza:
79%

Amíg ott éltek mindig is te leszel az alárendelt.


Amúgy miért volt ott az anyós? Mit csinált? Mi volt az indoka?

2020. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
90%
Nem természetes. Nem tűnt fel házasság előtt? Egyébként meg, a feleséged szoktatta rá őket, és ezek szerint nem is zavarja, akkor nem tudsz mit tenni. Ha előfordult volna ebből kínos helyzet, hogy rátok nyitnak szex közben, meztelenül, vagy egyszerűen akkor, ha készültök elmenni valahova, akkor már rég lenne erre szabályozás. Normálisan szólniuk kellene, ha jönnek, és csöngetni, még akkor is, ha kulcsuk van.
2020. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Csak használatra kaptam tőlük lakást (tehát nem vagyok tulaj) de én pl nem kicsit vesztem össze mindenkivel, hogy a kulcs megléte nem jogosít fel a folyamatos bejárkálásra. Megértették, azóta nyugi van.
2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
14%

"a kulcs megléte nem jogosít fel a folyamatos bejárkálásra."


De a tulajdonjog igen.

2020. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!