Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes hogy a feleségem szüleitől kapott lakáshoz van kulcsa a szüleinek és gyakorta ki-be járkálnak kérdés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem akartam eddig felhozni ezt itthon, viszont engem kicsit zavar. Tegnap délután munkából hazaérve anyósomat találtam a konyhában és látom hogy a kulcs - ami nem a miénk - ott van az asztalon. Este megkérdeztem a nejem erről. Ő pedig elmondta, hogy hát természetesen van kulcs, mivel tőlük van a lakás is.


Én reagálom túl azzal hogy nem tetszik a dolog vagy ez így oké?


2020. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
96%
Szegeny kérdező, kapja ám a savazást. Eddig nem osztottam a kettős mérce nézeteket de ez most nagyon az. Miért vegyen lakást csak magának, ha van hol lakni? En akkpr már megvárnám hogy közösen vegyek valakivel. Nem normális hogy anyósék bejárnak akkor sem ha ők vették a lakást. Ezt mindenképp meg kell beszélni. Ha meg hajthatatlanok vennek magamnak.
2020. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
91%
30 leirta hogy tudna venni.
2020. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
98%

A válaszolóknak többségének hiába van saját lakása, szöveget értelmezni nem tudnak, ugyanis nem saját magáról, hanem a helyzetről kérdezte a kiiró a véleményeket.


Szerintem is igaza van a kérdezőnek. Ez tankönyvi mérgező szülői viselkedés. Ha adnak, akkor adjanak úgy, hogy komolyan gondolják, ne csak azért, hogy na legalább addig is szem előtt vannak, költözzenek csak ide, majd én ellenőrzöm őket.


Nem tulajdonjogot követel, vagy kér számon a kérdező, hanem csak annyit szeretne, hogy normálisan élhessen a feleségével.


Ha ez a feleséget viszont nem zavarja, akkor viszont felmerül, hogy kérdező a házasságot illetően döntött rosszul. Olyat választott, akinek mindig a szülei lesznek az elsők, nem pedig a saját családja, ami hosszú távon nem lesz az igazi.

2020. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
0%
33: vegyenek saját lakást és akkor úgy élnek az asszonnyal, ahogyan akarnak. Azért nehogy már a nyúl vigye a puskát. Nem kell érzékenykedni ha arra sem volt érzékeny, hogy saját ingatlant szerezzen. Igazi lúzer.
2020. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
98%

34..milyen nyúl vigye a puskát? Szerinted ha az a normális hogy jarok a gyerekem meg a parja nyakara varatlanul akkor nagyon sajnalom a rokonaidat.

Lehet azert nem vesznek mert nem tart ott a kapcsolat. Egy ilyen nővel en is meggondolnám a dolgaimat ha ennyire az anyjáék irányítják.

2020. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
20%
Az én nyakamra nem jár senki, tekintve hogy magamnak vettem a lakásomat. Ez ennyire egyszerű :D
2020. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
10%
35: a FELESÉGÉVEL nem tart ott a kapcsolat? Mire várnak, majd az aranylakodalomra majd ott tart, hogy a saját lábukra álljanak? Vagy csak dolgozni ne kelljen alapon inkább állnak azért a mamiék lábán? Nagyon ciki, férfi ilyet szégyellene is kiírni, úgyhogy van egy olyan érzésem hogy ez egy kamu kérdés. (Igen, van lakásunk, aki azt mondja nem tud egy pár összehozni ma Magyarországon egy ingatlant az hazudik.)
2020. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
De a leírásodból nyilvánvaló ha a gyerekednek vennél járnál rendesen...
2020. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
85%
Ugy értettem hogy tart tőle hogy oda is bejarnanak. De nyilvan csak ennyit tudunk amit leírt. Akkor vesse fel a feleségének hogy vegyenek közösen de a szülők nem kapnak kulcsot.
2020. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
10%
Egyelőre nem tartunk ott, tekintve hogy 3 éves. A gyerekemet már most önállóságra és felelősségvállalásra nevelem. Meglepődnék, ha egy ilyen tesze-tosza, költözzünk be a máséba ember lenne belőle. Még úgy is, hogy lány. Biztosan nem örülnék, ha a lányom egy olyan mamlaszhoz menne hozzá, akinek annyira nem fontos a család, hogy vegyen egy lakást, inkább a potyára utazik. Nevelés, értékrend kérdése.
2020. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!