Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes hogy a feleségem szüleitől kapott lakáshoz van kulcsa a szüleinek és gyakorta ki-be járkálnak kérdés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem akartam eddig felhozni ezt itthon, viszont engem kicsit zavar. Tegnap délután munkából hazaérve anyósomat találtam a konyhában és látom hogy a kulcs - ami nem a miénk - ott van az asztalon. Este megkérdeztem a nejem erről. Ő pedig elmondta, hogy hát természetesen van kulcs, mivel tőlük van a lakás is.


Én reagálom túl azzal hogy nem tetszik a dolog vagy ez így oké?


2020. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
14%
Az a gáz ha a egy ferfinak nincs lakasa. Soha de soha nem koltoznèk nohoz
2020. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
25%
A tulajdonjog feljogosit ra, akkor is ha lepontozták. Vagy netan ciganyok irnak ide, akik nem tisztelik a tulajdonjogot? Azok sajnos ilyenek
2020. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
4%
Házasságban és nem a FÉRFI SAJÁT tulajdonú HITELMENTES, KORESZERŰEN BERENDEZETT lakásában éltek? Én nagyon elszégyellném magam a helyedben kérdező! Biztosan nem mentem volna hozzád így, megtanulhattad volna hogy házasságot a bizonytalanra nem kötünk! Saját lakás (hitelmentes), saját autó (hitelmentes), néhány milliós megtakarítás MINIMUM! És ez csak a házasság alapvetése. Gyerekhez már családi ház vagy 4-5 szobás lakás (hitelmentesen természetesen), 2 autó minimum vagy egy kisbusz szerűség (hitelmentesen természtesen), illetve 20+ milliós tőke! Én nőként igenis elvárom ezt és büszke is vagyok rá! Akinek szülök az a másik oldalról ezeket biztosítsa! Nem fogok a semmire és a nyomorba szülni!
2020. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
83%
#11: Nem is fenyeget téged ez a veszély, mert nincs nőd. Már megint egy idióta hímsovi, akinek csak fotelből nagy a szája.
2020. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
21%
A 11 es jol irta le. Igaz minden szava.
2020. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

#13


Legyél magadra nagyon büszke. :D

Egyébként aki itt örjöng, hogy tulajdonjog, gondolom annak se párja, se háza, semmije. :D

2020. nov. 7. 14:27
 17/69 anonim ***** válasza:
26%

#13: Francokat vagy te nő!

Amúgy meg költözne a fene a te lakásodba, hogy kiszolgáltatott legyek. Mondjuk nekem van saját, hitelmentes lakásom.

te egy hülye troll vagy.

2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem lenne gond hasonló helyzetben, hogy van kulcsuk. Bármi történhet, elhagyjuk a miénket.

Sőt, nekem az sem lenne gond, ha INDOKOLT ESETBEN bemenne anyós, ha mi nem vagyunk ott (pl. akkor jön a szerelő, ha mi nem vagyunk otthon és be kell engedni. Ha folyton ott van, ki-be járkál és elvisz dolgokat az gond lenne.

2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
7%
Hű, bocs, de nekem nagyon furcsa, hogy beköltöztél az anyósékhoz. Férfi vagy vagy mi, nem neked kellene megteremteni a családi fészket? Bocs, de ha erre nem voltál érzékeny, akkor arra miért vagy érzékeny, hogy bement az anyósod? Ki tudja mennyit güriztek azért az otthonért, engedtessék már meg, hogy bemenjen. Vagy ha érzékeny vagy, amihez jogod van, akkor teremts meg te a ti körülményeiteket. Bocs, de nekem biztos nem lett volna bőr a képemen a készbe betenni magam, aztán még azért puffogni hogy az, aki a popó alá tette az otthonomat, bejár hozzám. Adjátok vissza az ingatlant és álljatok szépen a saját lábatokra, gondolom a kedves anyósék még nem járták be a világot, a lakásotok árából elmehetnek egy pár hónapos körutazásra.
2020. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
7%
Van mèg olyan görèny, luzer pasi aki a nőhöz koltozik oda a 21. Szazadban? Leszakadna az állam. Amikor 24-27 eves voltam, akkor volt ilyen nekem ketszer, h a nohoz koltoztem. De megbántam. Elso alkalomkor mikor vita volt, azonnal fejemhez vágták h te csak vendeg vagy itt. Soha tobbet nőhöz
2020. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!