Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes hogy a feleségem szüleitől kapott lakáshoz van kulcsa a szüleinek és gyakorta ki-be járkálnak kérdés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem akartam eddig felhozni ezt itthon, viszont engem kicsit zavar. Tegnap délután munkából hazaérve anyósomat találtam a konyhában és látom hogy a kulcs - ami nem a miénk - ott van az asztalon. Este megkérdeztem a nejem erről. Ő pedig elmondta, hogy hát természetesen van kulcs, mivel tőlük van a lakás is.


Én reagálom túl azzal hogy nem tetszik a dolog vagy ez így oké?


2020. nov. 7. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
Tehát akkor én vagyok a szar a legtöbb kommentelő szerint, amiért elfogadtuk a lakást és én nem vettem hitelre egyet inkább. Értem...
2020. nov. 7. 15:19
 22/69 anonim ***** válasza:
21%
Igen
2020. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Szerintem csak ti vagytok nyomorultak és irigykedtek. :)
2020. nov. 7. 15:28
 24/69 anonim ***** válasza:
97%

# 20


Mi az, hogy a 21. században? Pont, hogy a 21. században elterjedtebb, hogy a nőnek is lehet vagyona, ingatlanja. Mégis miről beszélsz?

Másrészt pedig, ha a nő van kiszolgáltatva, és ő költözik be, és őt lehet kitenni bármikor, az miért jobb? Van bármi észérved?


Üdv, egy nő, akinek közös ingatlanja van a párjával (50-50%)

2020. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
8%

Saját lakás nélkül egy férfi nem potenciális férjjelölt. Én a bizonytalanságra nem mondok igent, csak a biztosra.


25N

2020. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az megvan mindenkinek hogy akik a kérdezőt szidják és a saját lakást pampogják azok mind frusztrált incelek csak.
2020. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
9%
Utolso, van sajat lakasom (14 millios videken). Nem hiszem h itt kezdodne az incelsèg.
2020. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
3%
Normáliséknál ez nem természetes.
2020. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
17%
Lehet vitázni arról, hogy korrekt vagy-e vagy sem, de hogy férfi nem vagy, az 100%. Nekem ilyen tehetetlen, szerencsétlen mancika nem kellene. Nem lehet, hogy van egy kis elhajlásod? Vicc nélkül kérdezem, mert azzal sincs gond. Mondjuk a mai világban a hetero férfiaknak sem akaródzik férfiként viselkedni.
2020. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
10%
26-os, én nő vagyok, van lakásom és a férjemnek is van. Nekem az agglomerációban, a férjemnek Pesten, utóbbit kiadjuk. Meg lehet csinálni, ha az ember akarja. Valószínűleg a kérdezőnél is ezzel van a baj. És a lustasága mellé még érzékenykedik az anyós miatt, aki megteremtette azt, amire ő képtelen. Szép!
2020. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!