Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek az alábbi feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek az alábbi feltételbe?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ő ebből 8 évet nem dolgozott. Iskolába járt, az én unszolásomra ment el dolgozni. Otthon nem kell semmit csinálnia, viszem a háztartást, számlaügyeket, főzök rá, mosok, takarítok.

2018 január óta dolgozik, de azóta is panaszkodik. Nem szereti, utálja, inkább itthon akar lenni és semmit se csinálni. Pár hónapja abszolút nem tekint nőnek, nem figyelmes velem, nem gyengéd, hozzám se ér, szex sincs köztünk. Végre sikerült kiszednem belőle, mi az oka. Azt mondta, meg van sértődve, amiért neki el kellett mennie dolgozni, miközben simán kijönnénk vígan az én keresetemből. Ezért azt mondta, hogy tudna megint figyelmes férj lenni és szexelni is velem, ha megengedem hogy ne kelljen dolgoznia.

Ti mit tennétek a helyemben?


2020. okt. 25. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerinted ez a faszi szereti? Ne röhögtess.
2020. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
52%
#61 nem tudom. de te sem tudod. sok féle embert és kapcsolatot láttam már.
2020. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan egy élősködő energiavámpír. Menekülj!!!

Az egy dolog, mikor a férjem elvesztette a munkáját, és pár hónapig csak én dolgoztam amíg talált másik melót... Termêszetes hogy ilyenkor a párok támogatják egymást a bajban! De könyörgöm, ő közben intézte a házimunkát, mosnivalót, bevásárlást, még a főzést is, pedig nem egy konyhatündér de főzött rám is- megmondtam mit hogy csinàljon és megcsinálta. ( Nekem betegség miatt spec diétát kell követnem). Mikor én lettem munkanélküli egy időre, fordítva volt, én intéztem itthon mindent, háztartást, állatokat, stb, és főztem mindkettőnkre.

Mióta mindketten dolgozunk pedig megosztjuk a házimunkát, én főzök, ő intézi a vásárlásokat, postát, ilyesmit. + Mindketten hozzájárulunk az anyagiakhoz.

Ez a pasi az ég világon semmit sem ad neked, semmit sem tesz érted, csak élősködik rajtad minden eszközzel. Ne hagyd!

2020. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!
2020. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!