Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek az alábbi feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek az alábbi feltételbe?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ő ebből 8 évet nem dolgozott. Iskolába járt, az én unszolásomra ment el dolgozni. Otthon nem kell semmit csinálnia, viszem a háztartást, számlaügyeket, főzök rá, mosok, takarítok.

2018 január óta dolgozik, de azóta is panaszkodik. Nem szereti, utálja, inkább itthon akar lenni és semmit se csinálni. Pár hónapja abszolút nem tekint nőnek, nem figyelmes velem, nem gyengéd, hozzám se ér, szex sincs köztünk. Végre sikerült kiszednem belőle, mi az oka. Azt mondta, meg van sértődve, amiért neki el kellett mennie dolgozni, miközben simán kijönnénk vígan az én keresetemből. Ezért azt mondta, hogy tudna megint figyelmes férj lenni és szexelni is velem, ha megengedem hogy ne kelljen dolgoznia.

Ti mit tennétek a helyemben?


2020. okt. 25. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%
Remélem ez komoly, mert viccnek nagyon durva lenne.
2020. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
97%
Te tényleg ilyen naiv vagy? 8 évig azért szépen kihasznált - te pedig szépen hagytad. Ennél azért nem ártott volna kicsit erélyesebbnek, gyanakvóbbnak lenned!
2020. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%
Kibaxnám... Én meg ezt a palit nem tartanám férfinek. Nem is akarnék szexelni vele.
2020. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
15%
Én megértem. Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem való a munka. Szerencsére te jól bírod mind a munkahelyen, mind otthon, így igazán nem értem, miért kell szegényre ekkora nyomást helyezni, hogy még a szextől is elmegy a kedve.
2020. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Igen, pont így gondolkodik a férjem, mint a négyes. Tudom hogy már az elején is naív voltam, de ez mostmár kezd kicsit sok lenni nekem
2020. okt. 25. 19:52
 6/64 anonim ***** válasza:
96%

Ha amúgy kényelmesen, jól kijönnénk a fizetésemből, én belemennék abban az esetben, ha akkor ő háztartásbeli lesz, és nekem semmi dolgom nem lesz otthon: kitakarít, kajával vár haza, befizeti a csekkeket, ha munkaidőben ügyet kell intézni, akkor elintézi.

De hogy csak otthon vakargassa a..., és egész nap éljen, mint marci a hevesen, abba aztán biztosan nem mennék bele.

Viszont az ilyen jellegű érzelmi zsarolást, amit produkál, biztosan nem engedném meg, szóval biztosan repülne. Ne rám legyen megsértődve azért, mert egy felnőtt ember, és nem egy felelőtlen kamasz.

2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg majd váltok viszi mindennek a felét amiér egyedül dolgoztál meg. És még ő a férfi, inkább szánalmas kisgyerek... De legalább az anyjáról levettél egy terhet.
2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc ugye?
2020. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
65%
Tuti kamu. A volt barátnőm már akkor ki volt rám idegileg, amikor munkanélküli segélyen voltam 1,5 hónapig, amíg találtam új munkát.
2020. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kamu. Őszintén szólva én nem akarom tovább eltartani. Elegem van ebből a céltalan léttől amit produkál.
2020. okt. 25. 20:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!