Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek az alábbi feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek az alábbi feltételbe?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ő ebből 8 évet nem dolgozott. Iskolába járt, az én unszolásomra ment el dolgozni. Otthon nem kell semmit csinálnia, viszem a háztartást, számlaügyeket, főzök rá, mosok, takarítok.

2018 január óta dolgozik, de azóta is panaszkodik. Nem szereti, utálja, inkább itthon akar lenni és semmit se csinálni. Pár hónapja abszolút nem tekint nőnek, nem figyelmes velem, nem gyengéd, hozzám se ér, szex sincs köztünk. Végre sikerült kiszednem belőle, mi az oka. Azt mondta, meg van sértődve, amiért neki el kellett mennie dolgozni, miközben simán kijönnénk vígan az én keresetemből. Ezért azt mondta, hogy tudna megint figyelmes férj lenni és szexelni is velem, ha megengedem hogy ne kelljen dolgoznia.

Ti mit tennétek a helyemben?


2020. okt. 25. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:

Tudjátok hogy van ez. Kialakult egy vonzalom, megtetszett. Akkor munkanélküli volt, 0 végzettséggel. De abban a pillanatban nem zavart. Aztán megbeszéltem vele, hogy kezdjen el egy fősulit. Elkezdte, de azt mondta nem tud mellette dolgozni hiába levelező képzés. Belementem mert úgy voltam vele, hogy minél hamarabb elvégzi, annál hamarabb tud majd munkába állni. Aztán meglett neki, de még mondta hogy ki szeretné pihenni. 2018 januárra fogyott el a türelmem, elküldtem dolgozni. De azóta meg ugye meg van sértődve. Nekem a házimunka, főzés, ilyesmi nem gond. Szívesen gondoskodom a családomról, szeretteimről.

De az hogy tényleg még egy jó szót se kapok cserébe, ez már mindennek a teteje.

Valahogy össze kell szednem magam és elhinni hogy találhatok jobbat.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat

2020. okt. 25. 21:13
 32/64 anonim ***** válasza:
82%
Azt szokták mondani sokan, hogy a teszetosza céltalan férfi kiábrándító. Akkor egy nem dolgozó férj is elég kiábrándító nem? Én nem vagyok olyan nagy nemi szerep mániás, viszont elég lehangoló lehet, egy olyan család ahol a nő keresi az összes pénzt. Ha ő dolgozna, több mindenre futná, inkább lustálkodik. Nagyon gáz. pasi vagyok amúgy.
2020. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
25%
Mennyit keresel? Ahol laktok, az közös?
2020. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
15%
Legyenek gyerekeitek és ő marad otthon velük. És akkor még jó pár évet kihúzhat így.
2020. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Az én házamban lakunk. Én két munkahelyen dolgozom. A havi összes bevételem 500-600 ezer között mozog. Hitel csak az autón van szóval abszolút kijövünk ebből. Most sem ad bele a közösbe, az az ő pénze amit most megkeres
2020. okt. 25. 21:24
 36/64 anonim ***** válasza:
100%
A drága jó ember, ezek szerint gyűjt a függetlenségre. Sajnos váláskor a te fél pénzedet is viszi. Minél előbb szabadulj meg tőle!
2020. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ha kirakod.Ez a pasi olyan mint egy szobanövény. Remélem a ház már a házasságod előtt a tiéd volt.
2020. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki sztm.

N

2020. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pioca
2020. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
92%
Addig ütném, amíg mozog. Pedig nagyon nehezen jövök ki a sodromból.
2020. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!