Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belemennétek az alábbi feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek az alábbi feltételbe?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ő ebből 8 évet nem dolgozott. Iskolába járt, az én unszolásomra ment el dolgozni. Otthon nem kell semmit csinálnia, viszem a háztartást, számlaügyeket, főzök rá, mosok, takarítok.

2018 január óta dolgozik, de azóta is panaszkodik. Nem szereti, utálja, inkább itthon akar lenni és semmit se csinálni. Pár hónapja abszolút nem tekint nőnek, nem figyelmes velem, nem gyengéd, hozzám se ér, szex sincs köztünk. Végre sikerült kiszednem belőle, mi az oka. Azt mondta, meg van sértődve, amiért neki el kellett mennie dolgozni, miközben simán kijönnénk vígan az én keresetemből. Ezért azt mondta, hogy tudna megint figyelmes férj lenni és szexelni is velem, ha megengedem hogy ne kelljen dolgoznia.

Ti mit tennétek a helyemben?


2020. okt. 25. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Én is arra hajlok, hogy dolgozzon. Bár már azt is unom, hogy folyamatosan panaszkodik, hogy milyen szar neki, hogy dolgoznia kell.

De egyszerűen nem bírom már ezt a semmittevést, ezt a léhűtőséget tolerálni

2020. okt. 25. 20:31
 22/64 anonim ***** válasza:
77%

Én meg itt vagyok 30 évesen, soha egy nő rám sem nézett. Tanult vagyok, intelligens, dolgozom, gondoskodom magamról, pénzem is van, még ronda sem vagyok, sem pedig kibírhatatlan, még valamenynyi humorom is van, az utóbbi időben már a gyakorin is egyre kevesebbet panaszkodok.

Egyetlen bajom a szociális fóbia. Egy nő mégis előbb választ egy ilyen semmirekellőt, aki emberileg annyit ér, mint halottnak a beöntés, mint engem.

2020. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, kívánom hogy találj egy normális nőt.
2020. okt. 25. 20:36
 24/64 anonim ***** válasza:
91%
Egy full extra vibrátor és egy szexpajtas többet fog nyújtani mint ez a valamiféle képződmény, ami férjnek csufolja magát. Nincsenek féltelek, várakozás, csodavaras akarmi. Rakd ki! Válás elindit, élet tovább megy. Szerintem pár nap múlva már észre se fogod venni, hogy megszunt a jelenléte.
2020. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi jó van neked belőle? Nem hoz haza pénzt, nem szexel, házimunkát nem végez. Olyan szép nem lehet, hogy azért kerülgesd, ha csak útban van. Nem pazarolnék rá egy percet sem!
2020. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Abszolút igazatok van. Csak annyira bíztam benne, hogy esetleg rájön mennyire szerencsés, mennyire jó élete van, és legalább hálás lenne nekem ezért
2020. okt. 25. 20:39
 27/64 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodás nélkül elhagynám. Tulajdonképpen miért is vagy vele? Semmi nem jó köztetek, semmibe vesz, ezek mellett meg még el is tartatná magát.
2020. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén kivancsi vagyok, mit tud ez a f.szi hogy 8 evig ilyen szinten kiszolgáltad?
2020. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
91%
Téged se az eszedért szeretnek. Szerintem tök kamu, ilyen ostoba nő nincs. De légyszi, mondj egy okot, amiért egyáltalán összeálltál ezzel a pasival, bármi jót. Engem már nem érdekel, ha az se igaz, csak ne haljak már meg hülyén.
2020. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
90%
Zárd el a pénzcsapot, hadd tipródjon. :) Nem kell elmennie dolgozni de akkor mától külön kassza.
2020. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!