Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni, hogy nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Home office-ban dolgozom itthon, mert beteg volt a gyerek, itthon kellett maradnia. Pótolni kell a leckét, nagyon nehezen megy, el kell magyarázni. Rengeteg a tananyag. Mellette a munkám itthon is rendesen meg kell csinálnom, mert figyelik, mit csinálunk, illetve jelentés kell minden nap végén. Mellette délre ebéd kell, de pontban délre, hogy őfelsége végül ne érjen haza. Természetesen minden házimunkát én csinálok. Reggel munka előtt el kellett volna menni vásárolni, de nem tudtam, mert a férjem több, mint fél órát a zuhanyban kotlott és már nem tudtam megfürdni, így nem is tudtam elmenni. Megkértem, menjen el vásárolni, kocsival gyorsan megjárja. Nekem csak bringám van. Úgy nézett rám, mintha a Marsról jöttem volna. Kellett volna a segítségem neki, direkt kérdeztem, mikor. Majd valamikor délután. Jó, akkor majd 2-3 óra felé? Igen. Erre 1kor,mikor még dolgoznom kell, bármikor felhívhatlak, hogy dolgozok e, akkor találja ki, hogy akkor most. És mivel azt mertem mondani, hogy nem, jött megint, hogy neki mennyi dolga van, ő nem ér rá rám várni. Belekezd a munkába, akkor egy óra múlva dobjon el mindent. És mikor mondtam neki, hogy én sem tudok hirtelen mindent eldobni, akkor én voltam a hisztis és rám vágta az ajtót. Fel sem fogja, hogy míg ő csak egy munkakörben dolgozik, addig nekem 5 félét kell csinálni. Holnapi családi bulira sütnöm kellene, ahhoz kellett volna vásárolni. Azt mondta, majd sütsz este. Semmibe nem segít, se a tanulásban, sem itthon, de mindig olyan okos, hogy hogy kell csinálni.
2020. okt. 9. 13:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Te a cselédje Vagy, ennyi!

Ha tartod magad valamire, ezt nem hagyod.

Szex működik? Nem jár félre?

2020. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem érdekled se te, se a fiatok, biztos félremegy.

Te magad is gyanítod. Plusz az esti telefonyomkodás.

Egy önző f.sz. nézz ki jól, de ha tennél érte, nem segít.

Egyértelműen válás a megoldás.

Már most is egyedül csinálsz mindent, akkor legalább már egymást nem fogjátok marni, nyugodtan élsz a gyerekkel ketten.

2020. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!