Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a feleségem megérteni, hogy szükségem van hetente több óra nélküle eltöltött időre, szabadságra, saját hobbira is?

Figyelt kérdés
Be akarok iratkozni egy tánctanfolyamra, erre azt mondja, ő is jön velem. Mondom neki: ha meg akarsz tanulni táncolni, iratkozz be egy másik helyen lévő tanfolyamra, nekem pont az a célom, hogy pár órát a család nélkül tölthessek el, erre egy házasembernek is szüksége van. Ennyi szabadság nekem is jár. Vagy akkor elmegyek egy sakk-klubba, egy nyelvtanfolyamra vagy bárhová, csak végre kikerüljek pár órára hetente a családi vérkeringésből.

2019. júl. 27. 14:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Mert korlátolt.
2019. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Mert neki ennyi van a fejében, van egy párkapcsolata, ez elég. Mondjuk te sem vagy eleresztve, ha minden mindegy, csak ne otthon kelljen lenni.
2019. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Választhatnál olyat, ami 100%, hogy nem érdekli.

33/f

2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Tehát a munkát a család nélkül töltöd, ez minimum napi 9 óra és még azt a maradék pár órát sem akarod otthon tölteni, mondván neked kell a szabadság. A kölköket meg oldja meg úgy az asszony, ahogy akarja. Értem.

Magyarul már teher a család és legszívesebben lelépnél. Le is fogsz, ahogy szokták a pasik, mert nekik ugye jár a szabadság, az asszony meg szakadjon meg onnantól kezdve a gyerekekkel egyedül.

Tudod mit? Menj. Táncikálj, ismerkedj, aztán majd úgyis félrelépsz és vége ennek a borzalmas, család által kreált szenvedésnek.

2019. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De rosszindulatú az utolsó válasz! A gyerek már felnőtt, évek óta nem lakik velünk (egy lányunk van, ő már 5 éve más városban él).
2019. júl. 27. 15:00
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem érti, mert nem magyarázod el neki normálisan.
2019. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
27%
A #4 valószínűleg egy megkeseredett banya, akit tényleg elhagyott a férje, mert egy lépésre sem tágított szerencsétlen ember mellől.
2019. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Megértem,hogy akarsz egy kis saját időt, magánszférát, mindnekinek jár, a családos embereknek is. Meg ha mindent együtt csinálnak, akkor mit lehet mesélni a másiknak? Oké, ott a munka, de az élet több, mint csak dolgozni. Munka, hobbi, aztán együtt a családdal, hétvégén közös programok, nekem így telik jól egy hét. De én is aggódnék ha olyan hobbit akarnál választani direkt nélkülem, ahová általában párban járnak vagy ismerkedési szándékkal az emberek (tánctanfolyam). De a többi ötleted jobban tetszik.

Gondolom a felségednek nincs hobbija. Mondd neki, hogy találjon valamit ami neki tetszik és szívesen csinálná.

2019. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy mozgásra lenne szükségem, mert az utóbbi időben elkezdtem pocakosodni. De konditerembe nem akarok járni, futni sincs kedvem. Olyan mozgásos tevékenységet akarok végezni, amelyet szívesen csinálok, amely örömet okoz. De közben fogynék is. Ezért gondoltam ki a társastáncot.
2019. júl. 27. 15:19
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Társastánctól nem fogsz fogyni, ez csak alibi az ismerkedésre. Keress valami mást. A pasik nagy része most a crossfitre van ráizgulva, jó is.
2019. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!