Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a feleségem megérteni, hogy szükségem van hetente több óra nélküle eltöltött időre, szabadságra, saját hobbira is?

Figyelt kérdés
Be akarok iratkozni egy tánctanfolyamra, erre azt mondja, ő is jön velem. Mondom neki: ha meg akarsz tanulni táncolni, iratkozz be egy másik helyen lévő tanfolyamra, nekem pont az a célom, hogy pár órát a család nélkül tölthessek el, erre egy házasembernek is szüksége van. Ennyi szabadság nekem is jár. Vagy akkor elmegyek egy sakk-klubba, egy nyelvtanfolyamra vagy bárhová, csak végre kikerüljek pár órára hetente a családi vérkeringésből.

2019. júl. 27. 14:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
Sakkozok is lett volna. Napi 9-10 órát vagyok itthonról távol ha dolgozok. S ha nőt akarok ölelgetni, akkor megölelem a nejem...
2019. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azért álljon már meg a menet, a házasság szó nem azt jelenti, hogy 24-ből 24 órát együtt kell tölteni. Ez hülyeség! Mindkét félnek lehet saját, külön szabadidős tevékenysége, hobbija. A házasság nem életfogytiglani börtön, hanem két ember értelmes szövetsége. Ebbe az is belefér, hogy külön csinálnak maguknak szabadidőd programot.
2019. júl. 27. 18:06
 23/34 anonim ***** válasza:
71%
Menj el külön úszni, edzeni, sörözni, ülj be moziba egyedül. De társastáncot a nejeddel tanulj.
2019. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%

Most akkor táncolni akarsz, vagy a nejedtől távol lenni?

Mert hol erre, hol arra hivatkozol! Állítólag neked zenére kell mozognod. De a kérdésedben azt írod, hogy akár egy sakk-klubba is elmennél. Tehát, nem a zene a lényeg. Ha nem egy hárpia a párod akkor csinálj vele közös programokat. Engem nem zavar a nejem jelenléte társasága, még 26 év után sem. Biztos van olyan mikor nincs otthon a tiéd sem. Az a pár óra énidő számomra bőven elég. Ha itthon van is, nyugodtan leülök s órákat sakkozok. Őt nem zavarja. Heti 3x1,5 órát súlyzózok. Őt nem zavarja, ha itthon van. Csinál mást.

2019. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd, kérdező, ez egy külön univerzum ezek szerint. Ha kocsmázni akarnál, abba kötne bele a sok korlátolt.
2019. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
92%

Menj el zumbázni. Az latin és fogyni is lehet tőle.

Egyébként a TÁRSAS tánc lényege az, hogy valakivel táncolj. Értem, hogy te nem nőzni szeretnél oda menni, de a feleséged helyében én is mennék veled. Egyszerűen tök féltékeny lennék, akkor is ha nincs rá semmi okom sem. Járj el vele társastáncolni és keress más hobbit magadnak. Mondd el neki, Budapest, hogy szükséged lenne egy hobbira, egyedül. De ne olyat találj ki, amiről az emberek 99%-ának a megcsalás jut eszébe. Ha te azt várod, hogy értse meg az igényed és az érzéseid, te is értsd meg, hogy miért nem akarja, hogy elmenj egyedül egy ilyen programra.

2019. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%
Úristen, ti betegesen féltékenyek vagytok.. bezzeg ha a feleség írta volna ki a kérdést, hogy nem akarja elengedni a férjét táncolni, mert féltékeny, akkor le lett volna hordva a sárga földig. Látszik, hogy ide az emberek csak azért járnak, hogy kiadják a frusztrációjukat. Mindegy miről szól a kérdés 10-ből 9-szer a kérdezőnek támadnak. Ha hirtelen kiírná az oldal a neveteket be lennétek tojva, csak addig van ilyem véleményetek, amíg fel nem kell vállalni.
2019. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, teljesen jóindulatúan olvasva a kérdeésedet és a válaszokat, bennem is az fogalmazódott meg, hogy te nem annyira vagy tisztában azzal, mit is szeretnél, mi a bajod pontosan. Lehet, hogy te nagyon jól tudod, csak itt nem jött át, de hidd el, tényleg nem jön át.

Ha csak simán salsázni szeretnél, tényleg fura, hogy miért nem viszed a feleségedet.

Ha a feleségedtől szeretnél távol tölteni dőt, mindegy, mivel, akkor nem érthető, hogy miért ragaszkodsz ennyire a TÁRSAS tánchoz.

És lehet, hogy ő is ezért van összezavarodva, mert nem tudod kifejezni világosan, hogy mire vágysz.

Az nem lenne jó megoldás, hogy elmentek együtt salsázni, és te ezen kívül még választasz egy másik programot is? És akkor lenne közös hobbi is, meg külön is.

2019. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha név nélkül nem bírod értelmesen megfogalmazni, hogy mi is a problémád, akkpr, hogy várod el, hogy a feleséges megértse? Össze vissza beszélsz... Másrészt nem vagyunk egyformák, nekem bőven elég az az idő, amit munkában töltök a férjem nélkül. És neki is. Együtt járunk sportolni. Vagy ahova kedvünk van. Nem kell persze mindenkinek igy gondolkodni. De nekem az jön le, hogy csak hisztizel... Értsük meg, hogy neked táncolnod kell... Közben bármi más jó lenne, pl. sakk... Kicsit elgondolkodhatnál....
2019. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
96%

"Azért álljon már meg a menet, a házasság szó nem azt jelenti, hogy 24-ből 24 órát együtt kell tölteni. "


Nek vagy vele 24 órát. Minimum 8at dolgozol és 8at alszol, marad fent nyolc óra. Te még ennyit sem vagy hajlandó a feleségeddel tölteni. Ezt nem én találtam ki, ezt te vállalod, csak nem akarod beismerni.

2019. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!