Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a feleségem megérteni, hogy szükségem van hetente több óra nélküle eltöltött időre, szabadságra, saját hobbira is?

Figyelt kérdés
Be akarok iratkozni egy tánctanfolyamra, erre azt mondja, ő is jön velem. Mondom neki: ha meg akarsz tanulni táncolni, iratkozz be egy másik helyen lévő tanfolyamra, nekem pont az a célom, hogy pár órát a család nélkül tölthessek el, erre egy házasembernek is szüksége van. Ennyi szabadság nekem is jár. Vagy akkor elmegyek egy sakk-klubba, egy nyelvtanfolyamra vagy bárhová, csak végre kikerüljek pár órára hetente a családi vérkeringésből.

2019. júl. 27. 14:31
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretek zenére mozogni, otthon vasalás közben is egyedül szoktam táncolni. Szeretnék megtanulni latin táncokat profi módon táncolni.
2019. júl. 27. 15:24
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
Társastánctól fogyni? Aha. Persze. Te nőket akarsz ölelgetni és ismerkedni, csak arra is gerinctelen vagy, hogy bevalld. Fogadjunk, hogy egy szava nem lenne az asszonynak, ha heti 3x úszni mennél munka után, vagy beiratkoznál küzdő sportolni? Ha már a gyerekek felnőttek, nincs ott semmiféle családi vérkeringés, unod az asszonyt és nem akarsz javítani a kettőtök kapcsolatán. Pszichológusok szokták javasolni a társastáncot pároknak, hogy ismét közel kerüljenek egymáshoz, és ne máshoz....
2019. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
99%
Akkor te nem a család nélkül akarsz lenni hanem simán a feleséged nélkül. Érthető részedről is, hogy kell egy kis szabadidő, és az ő részéről is, hogy rosszul esik neki. Szerintem annyi a probléma, hogy rosszul kommunikáltátok le a dolgot.
2019. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem akarok nőket ölelgetni, de hülye feltételezés. Én akár "same sex" csoportban is táncolnék, srácokkal, csak legyen alkalmam zenére mozogni. De most majd a "jóindulatú" kommentelők bizonyára az elfojtott homoszex vágyakkal fognak jönni. Nem írhatok olyat, amibe bele ne tudna kötni az, aki eleve hibavadász, rosszindulatú szándékkal közeledik a kérdésemhez.
2019. júl. 27. 15:35
 15/34 anonim ***** válasza:
72%
7: nem kell aggódni, én pár héten belül a 25.házassági évfordulót ünneplem a férjemmel, csak épp nem vagyok vak, se hülye, amilyen te, és látom mi történik egy csomó házasságban.
2019. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
38%

Ekkora kibszott kamut, fogyni táncikázással. 😂

Ez jó volt.


Nem baj, ha magadnak való vagy, hasonló vagyok, csak nem vágyom emberek közé az énidőmben. De hülyének ne nézd a másikat.

2019. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

#14 nem csak társas tánc létezik


Menj csoportosra, ott egyéni táncolás van csak csoport koreográfiára. És ott nem igen kell senkit se letapizni

2019. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora egy bunkó vagy öcsém.... Úgy lekoptatod szegény feleséged, hogy én éreztem magam rosszul, mikor olvastam mit mondtál neki.. Ez aztán a nagy szeretet. Normálisabban nem tudtad volna vele közölni a k.b.szott kínod? Menjél csak, azt flörthölgessél a kis táncpartnerekkel. Egy újabb indok,amiért nem akarok pasit...... Fúj..
2019. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Itt mindenki hülye? Ennyire elképzelhetetlen, hogy valaki szeret zenére mozogni? Itt senki nem látta "A táncos lábú tisztelendő" c. filmet? Abban is imádott táncolni egy katolikus pap. És nem azért járt titokban táncklubokba, hogy lányokat ölelgessen, hanem azért, hogy a mozgásigényét kielégítse.
2019. júl. 27. 17:49
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező!

Ne hülyézz, légyszíves. Te beszélsz összevissza!

1.Mozogni akarsz, fogyás miatt. Sulyzózz!

2.A párod engedi, csak ő is akar menni veled!

Ha ennyire csak a táncolás felel meg, akkor vidd magaddal. Nem bonyolult. Mozoghatsz zenére. Végül is azt akarod. S nem nőket ölelgetni! Akkor miért zavar ha ott lenne ő is?

Én itthon súlyzózok. Már egy éve. Sakkozó is, online.

26 éve vagyok házas. Ha táncolni lenne kedvem, ha akarná a nejem akkor vinném magammal.

2019. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!