Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni a feleségem, hogy nyolcévi házasság után már nincs lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
A feleségem folyton azt kérdezgeti, hogy mit érzek iránta. Én őszintén elmondom neki: "Drágám, azt érzem, hogy te vagy a legjobb barátom. Soha egyetlen barátomat nem szerettem annyira mélyen, mint téged." De neki ez nem elég. Ő a tüzet, a lángolást hiányolja. De ennyi év után? Lángolás az első évben volt, aztán a szerelem átalakult szeretetté. Ez így természetes. Hogy mondja a sláger? "Mert amíg élek, tudom, számíthatok rád. Elmúlt a szerelem, de nem a barátság." Én megmondtam a feleségemnek: "Hálás vagyok neked. Tőled kaptam mindent. A műveltségemet, a jellememet, a hitemet, de lángolás már nincs, ezt be kell vallanom. Minden nem lehet a miénk, drágám."

2020. júl. 19. 21:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Amikor hozzábújtam a páromhoz, sokszor a fejemhez vágta, hogy ennyi év után mit kell már nyálaskodni. Mert úgy csinálok, mintha friss szerelmesek lennénk. Oké, nálam is halványultak az érzelmek, de nekem akkor is hiányzik a gyengédség.


Megmondtam ezt neki és azt is, hogy le fogom cserélni, ha találok nála kedvesebb, odaadóbb férfit. Hiszen nem vagyok még öregasszony, hogy semmilyen kapcsolatban éljek.


Azóta sokat csetelek, levelezek idegen férfiakkal és az exemmel is beszélgettem egy ideig sokszor messengeren, amiről tud. Azóta nagyon féltékeny és törekszik a gyengédségre, jobban odafigyel rám. Amúgy a mai napig fennáll a dolog, ha nagyon el fog esetleg hanyagolni, akkor vagy elhagyom, vagy el fogok járni a háta mögött kurafizni.


Nem tudom nálatok hogy működik a dolog, de én társas magányban nem fogok élni, az biztos.

2020. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Ezen én is kiakadnék. Tulajdonképpen azt fejezted ki, hogy mint nő, már semmit nem jelent. Mondhattál volna egyebet is, minthogy csak a barátod... A barátok nem szexelnek alapesetben. Az egy dolog, hogy nem olyan lángoló szerelem van X év után, mint az elején, de ő akkor is nő, te pedig férfi és ez meg kell maradjon.
2020. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
1: Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Kvázi fenyegetőzés "ha nem úgy viselkedsz ahogyan én mondom, akkor ezzel és azzal foglak büntetni". Ez már rég nem kapcsolat akkor. Miért nem hagytad el ehelyett?
2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért érzelmi zsarolás az, hogy elmondta a párjának, hogy mit igényel? És tisztázta vele, hogy ha nem kapja meg, akkor annak lesznek következményei, i törvényszerű. Ha nem adom meg a páromnak azt, amire vágyik, akkor előbb-utóbb megadja neki más. Jogos és reális vágyakra gondolok. A gyengédség egy nőnek lételeme. Ez nem zsarolás, hanem őszinteség.
2020. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
*ami törvényszerű
2020. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 peca1000 ***** válasza:
9%

Zavard el a pi...csába ezt a romantikafüggőt.


Örüljön neki, hogy kedves vagy hozzá.


Ha nem érzi a szeretetedet, akkor nem is nő.

2020. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
8 év együttjárás után kérte meg a párom a kezemet, 1 évig jártunk jegyben, 5 éve házasok vagyunk, és lángol a kapcsolatunk. Fent kell tudni tartani a lángot. Ha kezd kialudni, be kell lobbantani a szikrát egy kis kreativitással. Ennyi a titka.
2020. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
A lángoló szerelem és a csak barátság közt rengeteg fokozat van. Ha nem is tudod kimondani se, hogy még szereted, akkor csak idő kérdése a válás, ahogy az is, hogy ki lépi meg.
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus 18 év után is mondjuk egymásnak, hpgy szeretlek és összebújunk. Megvis őrülnék egy ilyen beszólás után, hogy egy mély barátság van köztünk, hát kösz, azt úgy a 70 és a halál közé tenném. Ez nagyon szürke és unalmas, gondolom fiatalon nem akarja magát eltemetni érzelmileg.
2020. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarom megbántani az érzéseidet, de a feleségednek ez a legjobb barátom vagy szöveg szerintem súrolja az érzelmi fogyatékosság határát.
2020. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!